„Barcelona“
90+4 min.
0
:
2
Atsinaujins po sek
„Real“
Artiomas Dziuba | Scanpix nuotr.

Artiomas Dziuba | Scanpix nuotr.

 1980 m. Maskvos olimpiadoje su Čekoslovakijos futbolo rinktine aukso medalį laimėjęs Verneris Lička, kalbėdamas su „iSport.cz“, išskyrė jį labiausiai nuvylusias „Euro 2020“ rinktines.

„Šių laikų futbole visi supranta, kad ataka prasideda dar nuo presingo. Svarbu tai, kaip komanda sureaguoja į perimtą kamuolį, ar žaidėjai atsiduria tinkamose pozicijose, ar gerai išsidėsto visuose aikštės trečdaliuose. Sakyčiau, kad šitų principų „Euro 2020“ nesilaikė Rusijos ir Turkijos rinktinės. Jų žaidimas buvo priešistorinis. Labiausiai mane nuvylė Rusijos rinktinė. Po sėkmingo 2018 m. pasaulio čempionato maniau, kad jų rinktinė yra pakilime. Aš dar suprasčiau, jei kokia Šiaurės Makedonija nepajėgtų naudoti aukšto presingo, bet kodėl rusai to nesugeba? Jie turi tik širdį ir nieko daugiau.

Lenkija ir Slovakija taip pat neparodė viso potencialo. Kiekviena rinktinė tam tikrais momentais gali demonstruoti gražias kamuolio valdymo technikas, tačiau išlaikyti tokį žaidimą viso mačo metu arba atrasti tinkamus sprendimus paskutiniame aikštės trečdalyje, kur žaidėjų koncentracija daug didesnė, pavyksta ne visiems“, - pasakojo V.Lička.

Sportas.lt primena, kad rusai po „Euro 2020“ atleido Stanislavą Čerčesovą ir dabar ieško naujo stratego.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų