„Žalgiris“ Čempionų lygos atrankos antrąjį etapą pradėjo pralaimėjimu (37)

2021.07.20 22:55
Rungtynių akimirka | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

Rungtynių akimirka | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

Vilniaus „Žalgiris“ UEFA Čempionų lygos atrankos antrojo etapo pirmose rungtynėse svečiuose 0 – 2 turėjo pripažinti Budapešto „Ferencvaros“ futbolininkų pranašumą.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Myrto Uzuni 10-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją. Tokmacas Nguenas 18-ąją minutę atliko smūgį į artimąjį vartų kampą, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų. Tikslaus perdavimo sulaukęs Oleksandras Zubkovas 22-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė Edvinas Gertmonas. Myrto Uzuni 25-ąją minutę puikiu smūgiu nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė „Ferencvaros“ ekipą į priekį 1:0. T.Nguenas 39-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir padvigubino pranašumą 2:0.

Ryanas Mmaee 51-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys šį kartą skriejo šalia varžovų vartų ir rezultatas nepakito. Hugo Videmontas 57-ąją minutę pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko. Eldaras Čivičius 64-ąją minutę atliko smūgį pirmuoju lietimu į tolimąjį vartų kampą, tačiau kamuolys skriejo gerokai virš vartų. H.Videmonto 78-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir rungtynių rezultatas išliko nepakitęs.


Rungtynių eiga:

90 min. „Žalgiris“ patyrė pralaimėjimą rezultatu 0 – 2.

Rungtynių statistika („Ferencvaros“ – „Žalgiris“)

Rungtynių statistika („Ferencvaros“ – „Žalgiris“) | „Scoreboard“ statistika

Rungtynių statistika („Ferencvaros“ – „Žalgiris“) | „Scoreboard“ statistika

90+2 min. Myrto Uzuni nepavyko realizuoti teisėjo skirto vienuolikos metrų baudinio ir rezultatas išliko nepakitęs.

90 min. Pridedamos 5 papildomos žaidimo minutės.

78 min. H.Videmonto smūgiuotas kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir rungtynių rezultatas išliko nepakitęs.

71 min. Dar kartą šeimininkų atakos smaigalyje atsidūręs E.Čivičius atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas.

64 min. E.Čivičius atliko smūgį pirmuoju lietimu į tolimąjį vartų kampą, tačiau kamuolys skriejo gerokai virš vartų. 

57 min. H.Videmontas pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko. 

51 min. Ryanas Mmaee atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys šį kartą skriejo šalia varžovų vartų ir rezultatas nepakito.

47 min. E.Čivičius atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau kamuolys nei vieno iš komandos draugų nepasiekė. 

46 min. Prasideda antrasis rungtynių kėlinys. 

45 min. „Žalgiris“ po pirmojo kėlinio atsilieka rezultatu 0 – 2.

Pirmojo kėlinio statistika („Ferencvaros“ – „Žalgiris“)

Pirmojo kėlinio statistika („Ferencvaros“ – „Žalgiris“) | „Scoreboard“ statistika

Pirmojo kėlinio statistika („Ferencvaros“ – „Žalgiris“) | „Scoreboard“ statistika

45 min. Pridedama 1 papildoma žaidimo minutė. 

39 min. ĮVARTIS! T.Nguenas nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir padvigubino pranašumą 2:0.

38 min. E.Čivičius atliko pavojingą smūgį galva, tačiau kamuolį dar kartą meistriškai atrėmė E.Gertmonas.

33 min. Joelis Bopesu atliko smūgį kaire koja į artimąjį vartų kampą, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė vartininkas.

28 min. E.Čivičius atliko galingą smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys skriejo gerokai virš varžovų vartų.

25 min. ĮVARTIS! Myrto Uzuni puikiu smūgiu nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė „Ferencvaros“ ekipą į priekį 1:0.

22 min. KOKIA PROGA! Tikslaus perdavimo sulaukęs O.Zubkovas atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė Edvinas Gertmonas.

21 min. Oleksandras Zubkovas atliko galingą smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas.

18 min. Tokmacas Nguenas atliko smūgį į artimąjį vartų kampą, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų ir rezultatas nepakito.

16 min. Eldaras Čivičius atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau vilniečiai šį kartą gynėsi užtikrintai.

11 min. Hugo Videmontas pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko. 

10 min. KOKIA PROGA! Tikslaus perdavimo sulaukęs Myrto Uzuni atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją.

4 min. Francisas Kyeremeh atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė ir vilniečių ataka nutrūko.

0 min. Teisėjas skelbia rungtynių pradžią!


Startinės sudėtys:

Komandų sudėtys | Organizatorių nuotr.

Komandų sudėtys | Organizatorių nuotr.


Įdomūs faktai:

• „Žalgiris“ Čempionų lygos atrankos pirmajame etape susitvarkė su „Linfield“, tuo tarpu „Ferencvaros“ iš tolimesnių kovų eliminavo „Prishtina“.

• „Ferencvaros" yra populiariausias ir tituluočiausias Vengrijos sporto klubas. Jame yra įvairių sporto šakų atstovų, tačiau neabejotinai žinomiausia yra futbolo komanda.

• Pastarieji treji metai yra vieni iš sėkmingiausių klubo istorijoje – „Ferencváros“ šalies čempionu tapo triskart iš eilės. 2020-21 metų sezone komanda praktiškai neturėjo lygių pralaimėjo tik kartą ir artimiausius varžovus aplenkė net 20 taškų.

• „Ferencvaros“ praėjusiame sezone pateko į UEFA Čempionų lygos grupių etapą, kuriame varžėsi su tokiais futbolo grandais, kaip: „Juventus“, „Barcelona“ ir Kijevo „Dinamo“.


Trenerių ir žaidėjų komentarai: 

Vladimiras Čeburinas, „Žalgirio“ komandos vyriausiasis treneris:

„Žinome, kad „Ferencvaros“ stipri komanda, savo šalies čempionai. Tačiau „Žalgiris“ taip pat čempionai ir pasiekė šį antrąjį etapą. Analizavome savo varžovą, jo žaidimą. Žinome, jog tai komanda, kuri mėgsta žaisti pirmu numeriu, mėgsta atakuoti. Tai yra komandos stiprybė. Startuoti namuose prie savų aistruolių jiems pranašumas. Mūsų užduotis dirbti ir žaisti taip, kad duotume mažiau progų ir daugiau sukurtume patys.“

Ovidijus Verbickas, „Žalgirio“ komandos saugas:

„Prisiminimai nėra tik blogi, nes buvo pilnos tribūnos, žiūrovai palaikė juos, bet vis tiek smagu buvo prie pilnų tribūnų žaisti tokiame stadione. Smagu, kad tada pavyko įmušti įvartį. Aišku, tos emocijos po rungtynių buvo nekokios. Buvo ašarų, visko… Nes nepatekome į grupių etapą. Džiaugiausi, kad vėl teko šitas varžovas ir yra galimybė pasiekti asmeninį revanšą. Prie kiekvieno trenerio gali keistis taktika, bet manau, kad komandos braižas bus panašus kaip praėjusį kartą. Jei pavyks viską įgyvendinti, sužaisime geras rungtynes, galime pasiekti gerą rezultatą. Komandoje jokio spaudimo nėra. Kai esi favoritas spaudimo daugiau, dabar spaudimas slėgs juos. Jeigu užtikrintai išeisime, parodysime kad galime, laikas juos dar labiau spaus. Ypač jei įsivaizduoja, kad gali lengvai mus apžaisti“

Peteris Stogeris, „Ferencvaros“ komandos vyriausiasis treneris:

„Žalgiris“ labiau organizuota komanda. Gali žaisti su keturiais ar penkiais gynėjais, todėl turime būti pasiruošę abiem variantams. Skirtumas tas, kad Vilniaus klubas ko gero mažiau propaguoja fizinį žaidimą nei „Priština“. Tačiau vis tiek tai labai stipri komanda, ne veltui ji laimėjo savo šalies lygą. Laukia nelengvos rungtynės, bet mes esame geresnė komanda.“


Komandų forma: 

Komandų forma | Organizatorių nuotr.

Komandų forma | Organizatorių nuotr.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų