„Aurum 1006 km lenktynių“ finišas ir podiumas | Eriko Ovčarenko / BNS foto nuotr.

„Aurum 1006 km lenktynių“ finišas ir podiumas | Eriko Ovčarenko / BNS foto nuotr.

 Šeštadienį Palangoje vykusiose „Aurum 1006 km lenktynėse“ netrūko aistrų. Dėl pergalės ilgą laiką aršiai kovojo dvi komandos – daugkartiniai čempionai „Circle K MilesPlus Racing Team“ su „Porsche GT3 Cup II“ ir „Balpol-SPS Automotive Performance“ su „Mercedes AMG GT3“, kurie neretai keisdavosi pirmaujančiomis pozicijomis.

Tiesa, „Balpol-SPS Automotive Performance“ koją vis kišdavo teisėjų sprendimai, kurie skirdavo jiems baudas. Ši komanda galiausiai liko antra, o protestuodama prieš teisėjų sprendimus atsisakė lipti ant podiumo. Nemunas Dagilis dar vykstant lenktynėms pareiškė, kad į jas daugiau niekada nebegrįš, o Deividas Jocius savo „facebook“ paskyroje po lenktynių atskleidė, kokios keistenybės dėjosi lemiamoje varžybų stadijoje.

„Paskutiniame trasos posūkyje turėjau kontaktą su „Porsche“, laimei niekas per daug nenukentėjo, iš karto po įvykio užsukau degalų papildymui ir automobilio apžiūrai, ratlankis po smūgio buvo sulaužytas, tad sprendimas buvo aiškus – boksai. Deja, išvažiavus iš kolonėlės turėjome baisiai ilgas 20 minučių, kuomet degė automobilis ir raudona vėliava, per tą laiką komanda su lenktynių teisėjais išsiaiškino, kad galėsime užsukti pasikeisti tik sugadintą ratą, jie užfiksuos ir galėsime tęsti lenktynes. Po keitimo ir išvažiavimo iš boksų zonos, buvo liepta apvažiuoti ratą ir stoti į galą, o nuo čia įdomumas ir prasideda. Gavome baudą už įvažiavimą keistis ratą, „privalomą sustojimą ir remontą dar kartą boksuose“, kurio mums nereikėjo. Tada pastatė i peletono galą, kad šansai dar labiau sumažėtų, bet mes nurijome ir šią karčią piliulę, o likus mažiau nei 40 minučių iki finišo gavome 1 min. sustojimo boksuose baudą už tai, kad teisėjas pastatė į peletono galą po minėto rato keitimo! Tai yra iš kosmoso platybių!“, - rašė D.Jocius.

Sportininkas pažymėjo, kad komandai dėl sprendimo nelipti ant podiumo gresia bauda ar net diskvalifikacija: „Aš jums pasakysiu tik tiek kad tai yra žemas lygis. Organizatorius pusę vakaro besiblaškantis dėl mūsų neatvykimo atsiimti taurių ir taip pasiteisindamas bandė sumenkinti mane kaip lenktynininką, pasakodamas visiems iš eilės sutiktiems sportininkams ir ne tik , kad aš neva nesąmonių pridariau užvažiuodamas keistis rato, nors visi puikiai žinom, kad stovėjome ilgą laiką, kol užgesins automobilį trasoje ir komandos liepimu grįžau į boksų zona keistis rato. Toks požiūris į sportininkus sugriaus tai, kas buvo statoma 22 metus. Fotografija apačioje be mūsų ekipos atsiimant taures, tai kainuos mums dar nemažą piniginę baudą, o gal net diskvalifikaciją, juk kažkas kitas gali užlipti ant nugalėtojų pakylos. P.S. čia ne moralas ar pasiteisinimas, nereikia mums tų taurių, tiesiog per dideli biudžetai ir rizika išaugo per tuos metus, kad galėtume tiek rizikuoti ir būti durninami!“.

Liaudies išmintis sako kad rytas protingesnis už vakara, bet ši ryta susidelioti mintis man dar sunkiau, juk ne kas...

Posted by Deividas Jocius on Saturday, July 17, 2021

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (23)
Registruoti
Anoniminiai (23)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų