Nemunas Dagilis | Eriko Ovčarenko / BNS foto nuotr.

Nemunas Dagilis | Eriko Ovčarenko / BNS foto nuotr.

 Šeštadienį Palangoje vykusiose „Aurum 1006 km lenktynėse“ netrūko aistrų. Dėl pergalės ilgą laiką aršiai kovojo dvi komandos – daugkartiniai čempionai „Circle K MilesPlus Racing Team“ su „Porsche GT3 Cup II“ ir „Balpol-SPS Automotive Performance“ su „Mercedes AMG GT3“, kurie neretai keisdavosi pirmaujančiomis pozicijomis.

Tiesa, „Balpol-SPS Automotive Performance“ koją vis kišdavo teisėjų sprendimai, kurie skirdavo jiems baudas. Po neplanuoto Deivido Jociaus užsukimo į boksus Dalia Belickaitė „TV6“ eteryje pasiteiravo Nemuno Dagilio, kas tą kartą nutiko, o šis rėžė viską, ką galvoja.

„Ai, aš nenoriu kalbėti. Man kartais atrodo, kad lenktynės padarytos vienai komandai. Mums skiria baudą po baudos, kai jų komanda per FCY (geltonos vėliavos visoje trasoje – aut. past.) pravažiuoja greičiau nei per 2 min. 40 sek., bet niekas to nesiaiškina, o mums vis skiria baudas. Aš galiu pasakyti, kad tai paskutinės mano lenktynės čia. Jeigu mes būsim antri, aš net nelipsiu ant pakylos. Dabar taip padaryta, nežinau kieno, kad visus skriaudžiam, o vieni kažkokie yra išskirtiniai. Aš nebeturiu žodžių. Organizatoriai, čia yra akmuo į jūsų daržą. Europoj taip niekur nėra, vokiečiai yra pakraupę“, - sakė Nemunas Dagilis, likus kiek daugiau nei 2 valandoms iki lenktynių finišo.

„Balpol-SPS Automotive Performance“ galiausiai finišavo antri ir atsisakė lipti ant podiumo.

Šiose lenktynėse netrūko incidentų, iš kurių rimčiausias nutiko likus 113 ratų. Tada lenktynės ilgam buvo sustabdytos – parodytos raudonos vėliavos. Teisėjai tokį sprendimą priėmė dėl to, kad užsidegė tarp lyderių buvęs ir ketvirtoje vietoje važiavęs „ES Motorsport“ komandos „Porsche“ automobilis. Laimei, komandos pilotas spėjo ištrūkti iš automobilio.

Pratęsus lenktynes, apmaudžiai pirmą vietą „GT4“ klasėje prarado „Bunasta Savesta Consulting“ komanda. Jų viltis sudaužė „Sauda by GSR“ komanda, į posūkį įvažiavusi tarsi be stabdžių. „Bunasta Savesta Consulting“ komanda savo gretose turėjo Vaidotą Žalą, Jurgį Adomavičių ir avarijos metu už vairo buvusį Tomą Rimkų, kuris po varžovų klaidos neslėpė emocijų, griebėsi už šalmo ir tiesiog gulėjo ant žolės „kryžiumi“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (43)
Registruoti
Anoniminiai (43)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų