Nuo išsiskyrimo iki vestuvių – vos 5 mėnesiai: susituokė teniso žvaigždžių pora (3)

2021.07.17 15:19
Elina Svitolina ir Gaelis Monfilsas | „Twitter“ nuotr.

Elina Svitolina ir Gaelis Monfilsas | „Twitter“ nuotr.

 Teniso žvaigždės – ukrainietė Elina Svitolina (WTA-6) ir prancūzas Gaelis Monfilsas (ATP-19) – vos prieš 5 mėnesius skelbė apie išsiskyrimą, tačiau netrukus vėl grįžo į vienas kito glėbį, o neseniai atšoko ir vestuves.

„Paskutinis mano, kaip panelės Svitolinos įrašas“, - prieš porą dienų „instagram“ paskyroje rašė E.Svitolina.

Po vestuvių E.Svitolina oficialiai priėmė G.Monfilso pavardę, o įsimintiną dieną pavadino geriausia savo gyvenime.

Priminsime, kad vasario mėnesį pora kartu skelbė apie išsiskyrimą: „Tai labai sunkus sprendimas, nes iki šiol mylime vienas kitą. Tiesiog atėjo laikas, kai du geriausi draugai suprato, jog jiems reikia šiek tiek daugiau erdvės. Taip padėsime vienas kitam gyventi džiaugsmo pripildytus gyvenimus. Daugiau šito sprendimo nekomentuosime ir iš anksto norime padėkoti už mūsų privatumo gerbimą. Visiems siunčiame daug meilės, Elina ir Gaelis“.

Praėjus vos kiek daugiau nei mėnesiui pora vėl ėmė bendrauti, o balandžio pradžioje susižadėjo.

„Ji pasakė TAIP. Madam Monfils“, - džiaugėsi G.Monfilsas.

„TAIP! Teprasideda mūsų amžinybė“, - jam antrino E.Svitolina.

26-erių E.Svitolina 2017 m. WTA vienetų reitinge buvo pakilusi iki 3-ios vietos. 2019 m. ji žaidė tiek Vimbldono, tiek „US Open“ pusfinaliuose. Per karjerą ukrainietė 18 kartų žaidė WTA vienetų turnyrų finaluose ir laimėjo net 15 iš jų. Didžiausią pergalę ji pasiekė 2018 m., kai triumfavo baigiamajame sezono turnyre „WTA Finals“. 2019 m. tame turnyre ji nukeliavo iki finalo.

34-erių G.Monfilsas 2016 m. ATP vienetų reitinge rikiavosi 6-as. 2008 m. jis žaidė „Roland Garros“ pusfinalyje, o 2016 m. pusfinalį pasiekė ir „US Open“ turnyre. Jam, skirtingai nei buvusiai merginai, finaluose sekėsi kur kas prasčiau. G.Monfilsas per karjerą 31-ą kartą žaidė ATP vienetų turnyrų finaluose, bet laimėjo tik 10 iš jų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų