Lietuvos kūrėjų kolekcijų pristatymas „Kūrybos podiumas“ („Aurafoto“ nuotr.) | Organizatorių nuotr.

Lietuvos kūrėjų kolekcijų pristatymas „Kūrybos podiumas“ („Aurafoto“ nuotr.) | Organizatorių nuotr.

 Liepos 16 d. Vytauto Didžiojo universiteto Botanikos sode Kaune vyko Lietuvos kūrėjų kolekcijų pristatymas „Kūrybos podiumas“. Jame buvo galima išvysti ne vieną žinomą veidą. Modeliais tapo ir podiumu virtusiais rožyno takeliais žengė „Fighter House“ sportininkai – Lietuvos čempionai, tarptautinių kovinio sporto turnyrų laimėtojai Vitas Karosas, Mykolas Korsakovas, Klaidas Lukoševičius. Jų gretas papildė ir tarp jaunimo itin populiarus kovotojas Dovydas Rimkus-Rimkenzo. Jis – vienas iš nedaugelio lietuvių, sudariusių sutartį su didžiausia Azijos kovinio sporto organizacija „ONE FC“.

Kovos menų meistrai renginio metu pristatė Jovitos Daukienės („A. J. Designs“) sukurtą visai šeimai skirtą sporto ir laisvalaikio drabužių kolekciją „Relax“.

„Kovos ringas skiriasi nuo grožio pasaulio, podiumas labiau tinka merginoms, tačiau mums patinka iššūkiai, todėl gavę kvietimą su malonumu sutikome dalyvauti“, – sako sportininkai. Jiems puikiai sekėsi susitvarkyti su neįprasta užduotimi. Po pristatymo D. Rimkus-Rimkenzo džiaugėsi nauja įdomia patirtimi.

„Kūrybos podiumo“ organizatorės Inesa Uktverienė ir Kristina Parachomikienė nestandartiniais sprendimais siekia griauti stereotipus. „Paprastai manoma, kad modeliu būtinai turi būti jauna liekna mergina, kad podiumas skirtas tik aukštosios mados pristatymams ir apskritai tokie renginiai įdomūs tik moterims. Norime parodyti, kad gali būti ir kitaip“, – kalba organizatorės.

Lietuvos kūrėjų kolekcijų pristatymas „Kūrybos podiumas“ („Aurafoto“ nuotr.) | Organizatorių nuotr.

Lietuvos kūrėjų kolekcijų pristatymas „Kūrybos podiumas“ („Aurafoto“ nuotr.) | Organizatorių nuotr.

Didžiausiame šalyje rožyne įsitaisę žiūrovai išvydo devynias drabužių ir aksesuarų kolekcijas. Buvo visko: nuo austomis juostomis papuoštos lino aprangos, rankomis tapytų lengvų šilko rūbų iki ryškiaspalvių mezginių, elegantiškų, prabangių vestuvinių suknelių. Savo kūrybą pristatė Alė Deksnienė („Suveltas stilius“), Edita Gajauskienė („Maži dideli“), Jovita Daukienė („A. J. Designs“), Danguolė Labanauskienė, Edita Baranovič ir Goda Andriūnaitė, „Romarikos šilko namai“ kartu su Veliuonos kultūros centru, į kūrybinį tercetą susibūrusios Giedrė Sunklodaitė, floristikos dizainerė Kristina Rimienė ir papuošalų kūrėja Svetlana Šliževičienė, taip pat prekių ženklų „Rigonda Style“, „Ivetos aksesuarai“, „Siuvimo magija“, „Saulytės varlytės“ įkūrėjos.

Kolekcijų pristatymo modelių gretose buvo galima išvysti ir daugiau žinomų veidų. Podiumu žingsniavo „Lietuvos ponia 2014“ tituluota Beta Rumšienė, dainininkė Viktorija Vaičaitė ir kt. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų