„CBet“
Ilgoji pertrauka
40
:
47
Atsinaujins po sek
„Žalgiris“
Aida Yespica ir Mesutas Ozilas | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

Aida Yespica ir Mesutas Ozilas | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

 „El Confidencial“ dienraštis toliau „nutekina“ Madrido „Real“ prezidento Florentino Perezo garso įrašus, kuriuose netrūksta skandalingų jo pasisakymų. Jau rašėme apie F.Perezo „kirčius“ Cristiano Ronaldo, Jose Mourinho, Ikerui Casillasui, Luisui Figo, Rauliui ir Guti.

Naujausiame įraše F.Perezas kalba apie 2012 m. istoriją su Mesutu Ozilu. Tuo metu vokietis rungtyniavo „Real“ klube, o F.Perezas kalbėjo apie atakuojančio saugo nuotykius už aikštės ribų.

„Ozilas į Madridą atvyko būdamas 21-erių ir bandė apsiprasti su gyvenimu naujame mieste. Čia nebuvo nei turkų, nei jo buvusios merginos. Su ja Ozilas išsiskyrė ir pakeitė savo gyvenimo stilių. Jis pamilo modelį iš Milano. Tada Ozilas turėjo privatų lėktuvą, skrisdavo į Milaną, pasimylėdavo su mergina ir grįždavo atgal. Viena dieną Ozilas suerzino Mourinho. Tada Mourinho paklausė, ar gali su Ozilu kalbėti taip, tarsi būtų jo tėvas. Ozilas sutiko. Mourinho tada jam juokaudamas sako: „Ozilai, idiote, ta mergina, su kuria susitikinėji, mylėjosi su visais „Inter“ ir „AC Milan“ žaidėjais bei visu tų komandų personalu“. Tada Ozilas ir paliko merginą“, - garso įraše pasakojo F.Perezas.

„Bild“ jau padarė išvadą, kad įraše minima mergina yra venesuelietė Aida Yespica. Ji dar 2003 m. persikėlė į Milaną ir pradėjo dirbti modeliu bei tapo realybės šou žvaigžde. Tuo laikotarpiu, apie kurį kalba F.Perezas, A.Yespica ir buvo siejama su M.Ozilu. 

Nors įrašai jau padaryti seniai, F.Perezo reputacijai jie sudavė nemažą smūgį. Dabar jo teisininkai ieško būdų, kaip išspręsti šią situaciją.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (7)
Registruoti
Anoniminiai (7)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų