Charlie Perry | „Twitter“ nuotr.

Charlie Perry | „Twitter“ nuotr.

 Prieš „Euro 2020“ finalą nemažai Anglijos rinktinės sirgalių būriavosi prie „Wembley“ stadiono. Tame nebūtų nieko ypatingo, jei ne faktas, kad dauguma iš jų neturėjo bilietų į rungtynes.

Dalis sirgalių pabandė sukelti chaosą prie apsaugos darbuotojų ir per grūstį patekti į stadioną. Kiti elgėsi gudriau – susitarė su korumpuotu apsauginiu, mokėjo jam kyšius ir patekdavo į stadioną. Vienas iš tokių buvo „Chelsea“ klubo sirgalius Charlie Perry. 25-erių vyriškis savo istoriją papasakojo „The Sun“ portalui.

Ch.Perry atskleidė, kad sekmadienį pradėjo gerti nuo 8.30 val. ryto. Jis prisipažino išgėręs 20 skardinių sidro ir vartojęs šiek tiek narkotikų. Visiškai apgirtęs fanas tada nusprendė patraukti į „Wembley“ stadioną, nors neturėjo bilieto į finalą. Gatvėje jis sugalvojo palinksminti žmones ir įsikišo fajerį...į užpakalį.

„Taip, aš neturėjau bilieto, bet „zuikiu“ esu patekęs į rungtynes ir anksčiau, todėl žinojau, ką reikia daryti“, - aiškino Ch.Perry.

Tiesa, pirmu bandymu futbolininkas pro apsaugą nepraėjo – jis bilieto neturėjo ir buvo apsuktas. Prieš antrą mėginimą Ch.Perry persirengė marškinėlius ir numetė kepurę, kad nebūtų atpažintas. Šį kartą jis priėjo prie kito apsauginio ir pasiūlė jam kyšį. Planas suveikė – Ch.Perry atsidūrė arti tikslo. Tik prieš tai jam dar reikėjo praeiti turniketus.

„Norint juos praeiti be bilieto, reikia susirasti žmogų, kuris turi bilietą ir eiti prisiglaudus prie jo. Radau vieną iš tokių žmonių, sumokėjau jam 100 svarų ir jis sutiko praeiti turniketus kartu su manimi. Iš viso kyšiams išleidau 250 svarų ir neturėdamas bilieto patekau į finalą. Tiesiog tą dieną nebuvo jokių taisyklių. Dievinau kiekvieną tos dienos minutę“, - pasakojo Ch.Perry.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (7)
Registruoti
Anoniminiai (7)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų