„Šilo“ prezidentas G.A.Kvietkauskas: „Mere, reikalaujame, kad paneigtumėte savo melą!“ (8)

2021.07.15 20:46
Kazlų Rūdos „Šilas“ | Organizatorių nuotr.

Kazlų Rūdos „Šilas“ | Organizatorių nuotr.

Sportas.lt redakciją ketvirtadienį pasiekė Kazlų Rūdos „Šilo“ klubo laiškas. Pateikiame neredaguotą jo turinį.

2021 m. birželio 28 d. vykusio Kazlų Rūdos savivaldybės Tarybos posėdžio metu buvo aptariama FK „Šilas“ vykdoma veikla. Viešame posėdyje savivaldybės Meras Mantas Varaška Tarybos nariams pateikė tikrovės neatitinkančią ir organizaciją diskredituojančią informaciją.

Pasak kalbinto VŠĮ Kazlų Rūdos futbolas prezidento Giedriaus Augustino Kvietkausko, susidaro toks įspūdis, kad Meras turi prieš „Šilą“ nusistatymą ir jis to net neslepia. Tebūnie. Tai yra jo teisė. Bet viskam yra ribos. Birželio 28-ąją dieną vykęs savivaldybės Tarybos posėdis buvo paskutinis lašas. Savivaldybės vadovas pažėrė net keletą melagingų teiginių klubo adresu, taip klaidindamas ne tik Tarybos narius, bet ir visą futbolo bendruomenę. Jei jis viešai nepaneigs savo išsakytos neteisybės, neatmetame galimybės šiuos klausimus spręsti teisinėmis priemonėmis.

„Matydamas koks svarbus ir mėgstamas Kazlų Rūdoje futbolas, nuo praėjusių metų ryžomės su verslu padėti komandai, kurti jos viziją, stiprinti bei vystyti futbolą šiame mieste, todėl apmaudu, kai pagalius kaišioja tie asmenys, kurie turėtų padėti.

Mere, reikalaujame, kad paneigtumėte savo melą!“, - sakė „Šilo“ prezidentas G. A. Kvietkauskas.

Melas nr.1. Posėdžio metu Meras informavo, kad „Šilas“ nėra pateikęs ataskaitų už 2020 m. Kazlų Rūdos savivaldybės administracijos skirtas lėšas. Pažymime, kad „Šilas“ laiku ir tinkamai atsiskaitė už Administracijos skirtas lėšas pagal dvi biudžeto lėšų naudojimo sutartis. Jei klubas nebūtų įvykdęs savo įsipareigojimų už 2020 metais gautą finansavimą, vargu ar Taryba būtų svarsčiusi ataskaitų tvirtinimo klausimą. (Ataskaitos pateiktos dar 2020 metų gruodžio 17 d. (Siunčiamo dokumento Nr. S-20/18). Tuo pačiu gautas ir Centralizuoto vidaus audito skyriaus vedėjos atsiskaitymą patvirtinantis laiškas).

Melas nr.2. Birželio 28 d. posėdyje taip pat buvo išsakyta, kad „Šilo“ klubas nekomunikuoja ar netinkamai komunikuoja su pagrindiniu dalininku – Taryba. Pažymime, kad nuo 2021 m. sausio 1 d. kreipiantis į Tarybą ir Merą buvo parengti 7 raštai, kuriuose išdėstytos problemos ar klausimai susiję su „Šilo“ tolimesne veikla. Per tą patį laikotarpį Administracijai pateikti 3 raštai, kuriuose prašoma numatyti investicijas į Kazlų Rūdos futbolo stadioną su dirbtine danga bei apšvietimu, kai dirbtinę dangą šiuo atveju finansuotų MAAF ir LFF. Šis raštas Administracijai pateiktas dar 2021 m. sausio mėnesį, tačiau oficialių atsakymų į rūpimus klausimus ar pagrindinio dalininko – Tarybos, pozicijos neturime iki šiol.

Melas nr.3. 2021 m. gegužės 5 d. baigėsi darbo santykiai su klubo direktoriumi Audriumi Raškausku. Atsižvelgiant į tai, kad Saulius Vikertas tuo metu užėmė „Šilo“ techninio direktoriaus pareigas, 2021 m. gegužės 4 d. įsakymu jam buvo priskirtos pareigos laikinai perimti direktoriaus funkcijas, kol VšĮ Kazlų Rūdos futbolas dalininkai patvirtins naują direktorių. Tad Mero teiginiui, kad S. Vikertas neteisėtai užima l.e.p. direktoriaus pareigas, nėra pagrindo. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
TVARKARAŠTIS
Tvarkaraščiai

„Betsafe-LKL“ 22/23

09-29 „Labas Gas“ 18:30 „Žalgiris“
09-29 „Rytas“ 18:50 „Neptūnas“
10-01 „Labas Gas“ 17:00 „Rytas“
10-01 „CBet“ 17:20 „Nevėžis-Optibet“