„Barcelona“
Pertrauka
0
:
1
Atsinaujins po sek
„Real“
Callumas Hudsonas-Odoi | Scanpix nuotr.

Callumas Hudsonas-Odoi | Scanpix nuotr.

 Londono „Chelsea“ atstovaujantis 20-metis krašto saugas Callumas Hudsonas-Odoi nebenori ginti Anglijos rinktinės garbės, - skelbia užsienio žiniasklaida.

Anot pranešimų, anglą pašiurpino vietos sirgalių elgesys su Marcusu Rashfordu, Bukayo Saka ir Jadonu Sancho. Jie dėl nerealizuotų baudinių „Euro 2020“ finale prieš Italiją sulaukė gausybės rasistinių žinučių. Negana to, prie rasistinių užgauliojimų prisidėjo ne tik eiliniai sirgaliai, bet ir kiti futbolininkai. Užtenka paskaityti „Portsmouth“ jaunių (iki 18 metų) komandos futbolininkų grupinį susirašinėjimą. Pranešama, kad dėl rasistinių užgauliojimų jau areštuoti 4 asmenys.

C.Hudsonas-Odoi turi ganietiškų šaknų, todėl nuo šiol planuoja atstovauti Ganos rinktinei. Ją saugas galėjo rinktis dar prieš šešerius metus, bet tada nusprendė atstovauti Anglijai. C.Hudsonas-Odoi žaidė Anglijos 16-mečių, 17-mečių, 18-mečių, 19-mečių ir jaunimo (iki 21 metų) rinktinėse, o 2019 m. debiutavo ir Anglijos vyrų rinktinėje, kurios gretose yra sužaidęs 3 rungtynes. „Euro 2020“ čempionate jis į komandos paraišką įtrauktas nebuvo.

Pranešama, kad Ganos rinktinei C.Hudsonas-Odoi galės atstovauti tada, kai praeis 3 metai nuo jo paskutinio mačo Anglijos rinktinėje. Šis terminas sueis 2022 m. lapkritį.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (48)
Registruoti
Anoniminiai (48)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų