Anglijos rinktinės sirgaliai | Scanpix nuotr.

Anglijos rinktinės sirgaliai | Scanpix nuotr.

 Jau nemažai rašyta apie tai, kas dėjosi Londone po „Euro 2020“ finalo rungtynių tarp Anglijos ir Italijos rinktinių, tačiau ne ką mažiau darbo pareigūnai turėjo ir prieš finalą.

Į stadioną bandė patekti nemažai sirgalių, kurie neturėjo bilietų. Jie žinojo, kad patikrinimo metu nebus praleisti, todėl tyčia bandė kelti chaosą, stumdyti prieš juos stovinčius žmones. Taip jie tikėjosi išvengti patikrinimo, pabėgti nuo apsaugos ir patekti į stadioną.

Laimei, situaciją suvaldyti padėjo atvykę policijos pareigūnai. Viena iš policijos atstovių Jane Connors pažymėjo, kad jei ne greita pareigūnų reakcija, tai finalą būtų tekę atšaukti.

„Tai turėjo būti pasididžiavimą kelianti diena, kupina džiaugsmo ir švenčių, tačiau visą dieną pareigūnams teko tramdyti įsisiautėjusius žmones, kurie bandė griauti barjerus prie patekimo į stadioną ir mušėsi su policininkais. Greitai tapo aišku, kad link „Wembley“ keliauja minia sirgalių, neturinčių bilietų į mačą. Apie tai iš karto informavome stadione dirbusius apsaugos darbuotojus ir nusiuntėme papildomas pareigūnų pajėgas. Atidarius vartus, prasidėjo tokia grūstis, kurios niekas nesitikėjo. Fanų minia bandė nustumti pareigūnus ir prasibrauti į stadioną be patikrinimo. Aš noriu dar kartą padėkoti pareigūnams už drąsą ir greitą reakciją, suvaldant sirgalių srautus. Nesutinku su pareiškimai, kad mūsų operacija nepavyko. Jei ne greita pareigūnų reakcija, finalą būtų tekę atšaukti“, - sakė J.Connors.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (6)
Registruoti
Anoniminiai (6)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
EUROLYGA