Jadonas Sancho | Scanpix nuotr.

Jadonas Sancho | Scanpix nuotr.

 Praėjus kelioms dienoms po Anglijos rinktinės pralaimėjimo „Euro 2020“ finale vieno iš baudinių nerealizavęs Jadonas Sancho išplatino atvirą žinutę.

„Noriu atsiprašyti visų komandos draugų, trenerių ir, labiausiai, sirgalių, kuriuos nuvyliau. Tai tikrai blogiausias jausmas per mano karjerą, kurį net sunku apibūdinti žodžiais. Šių metų turnyre buvo tiek daug pozityvių dalykų, bet paskutinė nesėkmė mus skaudins dar ilgai. Prieš kiekvienas rungtynes galvoju, kaip galėčiau padėti komandai pasiekti pergalę, galvoju, kaip man įmušti įvartį, atlikti perdavimą, kurti progas. Toks mano tikslas buvo ir einant mušti baudinį – norėjau padėti komandai. Buvau pasiruošęs ir pasitikėjau savimi. Apie tokias akimirkas svajojau dar būdamas vaikas, dėl tokių momentų futbolą ir žaidžiu. Tai viena iš tų įtemptų situacijų, kuriu tu, kaip futbolininkas, nori. Esu realizavęs baudinius klubiniame futbole, esu nesuskaičiuojamą kiekį kartų juos atlikęs tiek klubo, tiek rinktinės treniruotėse. Išsirinkau kampą, į kurį mušiu, bet šį kartą man nebuvo lemta įmušti.

Visus rinktinės žaidėjus vienijo bendras tikslas – visi norėjome, kad trofėjus atsidurtų namuose. Šių metų rinktinės stovykloje praleidau labai gerą laiką – rinktinė buvo tarsi šeima tiek aikštėje, tiek už jos ribų. Neapsimetinėsiu ir nesakysiu, kad nemačiau rasistinių užgauliojimų, skirtų mano broliams Marcusui ir Bukayo. Liūdna, bet tame nėra nieko naujo. Mes, kaip visuomenė, dar turime patobulėti ir užtikrinti, kad rasistai atsakytų už savo žodžius. Neapykanta niekada nelaimės. Noriu kreiptis į jaunimą, kuris patyrė panašių užgauliojimų – iškelkite galvas aukštai ir siekti savo svajonių“, - rašė J.Sancho.

Priminsime, kad J.Sancho jau artimiausiomis dienomis turėtų oficialiai palikti Dortmundo „Borussia“ ir tapti „Manchester United“ žaidėju.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų