Dustinas Poirier ir Addison Rae | Youtube.com nuotr.

Dustinas Poirier ir Addison Rae | Youtube.com nuotr.

 Socialinių tinklų žvaigždė Addison Rae praėjusią savaitę nustebino savo sekėjus. Ji ne tik pirmą kartą apsilankė UFC turnyre, bet ir tapo „UFC 264“ reportere ir pakalbino Dustiną Poirier.

„Koledže studijavau žurnalistiką visus 3 mėnesius, kad pasiruoščiau šiam momentui“, - rašė A.Rae.

Visgi, kiek sarkastiškas socialinių tinklų žvaigždės komentaras patiko ne visiems. Kol vieni ilgus metus „kremta“ mokslus universitetuose ir galiausiai vis tiek negauna trokštamo darbo, kiti tiesiog pasinaudoja žinomumu ir užima tokias pozicijas, apie kurias daugelis svajoja.

„Vogi darbą iš tų, kurie jo labiau nusipelnė. Labai klasiškas elgesys“, - rašė vienas iš internautų.

Piktai pasisakė ir Carol pasivadinusi mergina: „Ar tu žinai iš kiek labiau kvalifikuotų žmonių už tave koledžui išleido visas santaupas, o tu iš jų atėmei potencialią darbo vietą? Turiu draugę, kuri studijavo 6 metus tik tam, kad dabar jai į veidą būtų brukama tai? Tai šlykštu.“

Panašiai rašė ir Erinnas Alexanderis: „Dvejus metus mokiausi žurnalistikos mokykloje, tada pusantrų metų atlikau praktiką be darbo užmokesčio, bet niekada negavau pasiūlymo įsidarbinti ir turėjau keisti profesiją. Ačiū tau už šią informaciją.“

Abejojama, ar UFC ateityje dar pasiryš padaryti kažką panašaus po to, kai A.Rae pasirodymas sulaukė tiek daug kritikos. Pati mergina parašė, kad per sekėjus jau prarado šį darbą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų