„Barcelona“
48 min.
0
:
1
Atsinaujins po sek
„Real“
Nusiaubtas Londonas | Scanpix nuotr.

Nusiaubtas Londonas | Scanpix nuotr.

 Anglijos rinktinės sirgaliai po nesėkmės „Euro 2020“ finale jautė ne liūdesį, o pyktį, kurį išliejo iš karto po rungtynių. Londono miestas buvo nusiaubtas ir prišiukšlintas, o policija iš viso areštavo 53 žmones.

Praėjus kelioms dienoms po finalo aiškėja ir daugiau viso kilusio chaoso detalių. Per užpuolimus nukentėjo net ir sportininkai bei jų artimieji.

„The Sun“ teigimu, „Formulės 1“ pilotas Lando Norrisas savo prabangiu „McLaren GT“ automobiliu po rungtynių bandė palikti stadioną, kai buvo užpultas dviejų sirgalių. Vienas iš fanų sulaikė L.Norrisą, o kitas griebė britui už rankos ir pavogė beveik 50 tūkst. eurų kainuojantį laikrodį.

„Lando buvo laikomas, kol kitas žmogus pavogė jo laikrodį. Viskas įvyko per keletą sekundės dalių. Lando atrodė sukrėstas. Apsauga visą naktį dirbo siaubingai“, - „The Sun“ citavo įvykio liudininką.

Finalo vakarą nukentėjo ir Anglijos rinktinės žaidėjo Harry Maguire‘o tėvas Alanas. Jis pateko į sirgalių grūstį. Kai kurių liudininku teigimu, dalis apsauginių buvo korumpuoti ir imdavo kyšius, kad praleistų sirgalius.

„Tėvas pateko į sirgalių grūstį. Apie tą įvykį su juo ilgai nekalbėjau ir tiesiog džiaugiuosi, kad mano vaikų nebuvo tose rungtynėse. Tai buvo baisu. Tėvas sakė, kad ir jis buvo išsigandęs. Niekam nelinkėčiau to patirti. Sirgaliai tėvui sužeidė šonkaulį, jam buvo sunku kvėpuoti, bet jis ne iš tų, kurie skųstųsi. Tikiuosi, kad visi pasimokysime iš klaidų ir ateityje saugiau organizuosime tokius renginius. Tėvas dėl šio incidento tikrai nenustos manęs palaikyti, bet irgi turės pasistengti būti dar atsargesnis“, - „The Sun“ sakė H.Maguire‘as.

UEFA jau pradėjo tyrimą dėl visų incidentų finalo dieną. Spėjama, kad Anglijos rinktinė bent keletą mačų bus priversta žaisti be sirgalių.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų