Argentiniečių ir italų rungtynės | Scanpix nuotr.

Argentiniečių ir italų rungtynės | Scanpix nuotr.

 Neseniai baigėsi du stambiausi šios vasaros tarptautiniai futbolo turnyrai. „Euro 2020“ čempionais tapo italai, o „Copa America“ turnyre triumfavo Argentinos rinktinė.

Pietų Amerikos futbolo federacija (CONMEBOL) po finalo kreipėsi į UEFA ir pasiūlė surengti savotiškas pasaulio supertaurės rungtynes. Jose susitiktų Italija ir Argentina bei išsiaiškintų, kurio žemyno čempionė yra stipriausia. Toks sprendimas turi pagrindo dėl to, kad FIFA Konfederacijų taurė nebeegzistuoja, o 2022 m. pasaulio futbolo čempionatas vyks tik metų pabaigoje, todėl vasarą veikiausiai būtų laiko surengti tokias rungtynes.

„The New York Times“ teigimu, abi pusės jau yra pažengusioje derybų stadijoje, tik kol kas nesutariama, ar tai bus rungtynės dėl taurės, ar tiesiog draugiškas mačas. Svarstoma, kad tokiose rungtynėse būtų galima pagerbti mirusią futbolo legendą Diego Maradoną. Argentinietis geriausius karjeros metus praleido būtent Italijoje.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (14)
Registruoti
Anoniminiai (14)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
EUROLYGA