Tokyo 2020: tvarkaraštis ir rezultatai | Scanpix nuotr.

Tokyo 2020: tvarkaraštis ir rezultatai | Scanpix nuotr.

Liepos 23-ią dieną Tokijuje startuos dar praėjusiais metais turėjusios vykti, tačiau dėl COVID-19 pandemijos nukeltos olimpinės žaidynės.

Planuojama, kad žaidynėse dalyvaus 206 šalių rinktinės, o joms atstovaus 11 091 atletas. Jie kovos dėl 339 medalių komplektų 33 sporto šakų 50 disciplinų varžybose – 165 vyrų, 156 moterų ir 18 mišrių rungčių.

Priešpaskutinę dieną bus iškovota 39 aukso medaliai ir tai yra didžiausias skaičius per vieną dieną visos olimpiados metu.

Lietuvos rinktinę sudarys 37 spotininkai, kurie varžysis 12-oje sporto šakų.

„Sportas.lt“ pateikia Lietuvos sportininkų startų tvarkaraštį, o prasidėjus olimpiadai šioje naujienoje taip pat bus atnaujinti ir lietuvių pasiekimai.

Pažymime, kad tai yra preliminarūs rungčių laikai ir tik vėliau sužinosime, kada tiksliai pasirodys kai kurie lietuviai. Čia rasite visų etapų preliminarius laikus, o Lietuvos atletams nepatekus į tolimesnius etapus, tvarkaraštis bus patikslintas ir nuolat atnaujinamas.

Liepos 23

Mindaugas Griškonis (M1x) (atranka) / 2 vieta, 7:05.88

Saulius Ritter ir Aurimas Adomavičius (M2x) (atranka) / 4 vieta, 6:23.08

Milda Valčiukaitė ir Donata Karalienė (W2x) (atranka) / 2 vieta, 6:50.38

Dominykas Jančionis, Dovydas Nemeravičius, Martynas Džiaugys ir Armandas Kelmelis (M4x) (atranka) / 4 vieta, 6:03.07

14:00 – 17:30 Atidarymo ceremonija

Liepos 24

Saulius Ritter ir Aurimas Adomavičius (M2x) (paguoda) / 3 vieta, 6 min. 27.36 sek.

Evaldas Šiškevičius (dviračių plento grupės lenktynės / DNF

Robertas Tvorogalas (daugiakovės kvalifikacija)

Danas Rapšys (400 m. laisvuoju stiliumi) (atranka) / 13 vieta, 3:46.32

Giedrius Titenis (100 m. krūtine) (atranka) / 13 vieta, 59,46 sek.

Andrius Šidlauskas (100 m. krūtine) (atranka) / 36 vieta, 1:00,92

Liepos 25 d.

4.40 val. – Dominykas Jančionis, Dovydas Nemeravičius, Martynas Džiaugys ir Armandas Kelmelis (M4x) (paguoda)

5.33 val. Andrius Šidlauskas (100 m. krūtine) (pusfinalis)

6.10 val. Mindaugas Griškonis (M1x) (ketvirtfinalis)

6.20 val. Donata Karalienė ir Milda Valčiukaitė (W2x) (pusfinalis)

6:00 – 6:55 Viktorija Andrulytė („Laser Radial“, 1 lenktynės)

6:00 – 6:30 Juozas Bernotas (RS:X, 1 lenktynės)

6:50 – 7:20 Juozas Bernotas (RS:X, 2 lenktynės)

6.50 val. Saulius Ritter ir Aurimas Adomavičius (M2x) (pusfinalis)

7:00 – 11:35 Rasa Leleivytė (dviračių plento grupinės lenktynės)

7:00 – 8:15 Karolis Girulis (10 m oriniu šautuvu) (atranka)

7:15 – 8:10 Viktorija Andrulytė („Laser Radial“, 2 lenktynės)

7:40 – 8:10 Juozas Bernotas (RS:X, 3 lenktynės)

9:30 – 10:10 Karolis Girulis (10 m oriniu šautuvu) (finalas) (jeigu pateks)

13:40 val. Kotryna Teterevkova (100 m. krūtine) (atranka)

13:30 val. Danas Rapšys (200 m. laisvuoju stiliumi) (atranka)

Liepos 26 d.

04:50 – 05:02 Kotryna Teterevkova (100 m krūtine) (pusfinalis) (jeigu pateks)

05:12 – 05:20 Andrius Šidlauskas (100 m krūtine) (finalas) (jeigu pateks)

08:30 – 09:25 Viktorija Andrulytė („Laser Radial“, 3 lenktynės)

09:00 – 09:30 Juozas Bernotas (RS:X, 4 lenktynės)

09:45 – 10:40 Viktorija Andrulytė („Laser Radial“, 4 lenktynės)

09:50 – 10:20 Juozas Bernotas (RS:X, 5 lenktynės)

10:40 – 11:10 Juozas Bernotas (RS:X, 6 lenktynės)

Liepos 27 d.

02:30 – 02:50 Mindaugas Griškonis (M1x) (pusfinalis-C/D)

04:43 – 04:51 Danas Rapšys (200 m laisvuoju stiliumi) (finalas)

05:17 – 05:25 Kotryna Teterevkova (100 m krūtine) (finalas)

06:00 – 06:55 Viktorija Andrulytė („Laser Radial“, 5 lenktynės)

07:15 – 08:10 Viktorija Andrulytė („Laser Radial“, 6 lenktynės)

13:00 – 15:30 Andrius Šidlauskas (200 m krūtine) (atranka)

Liepos 28 d.

02:30 – 02:40 Donata Karalienė ir Milda Valčiukaitė (W2x) (finalas-B)

02:42 – 02:52 Saulius Ritter ir Aurimas Adamavičius (M2x) (finalas-B)

03:18 – 03:28 Donata Karalienė ir Milda Valčiukaitė (W2x) (finalas-A)

03:30 – 03:40 Saulius Ritter ir Aurimas Adamavičius (M2x) (finalas-A)

05:21 – 05:35 Andrius Šidlauskas (200 m krūtine) (pusfinalis)

05:18 – 05:38 Mindaugas Griškonis (M1x) (pusfinalis)

06:00 – 06:30 Juozas Bernotas (RS:X, 7 lenktynės)

06:50 – 07:20 Juozas Bernotas (RS:X, 8 lenktynės)

07:40 – 08:10 Juozas Bernotas (RS:X, 9 lenktynės)

13:00 – 15:30 Danas Rapšys (200 m kompleksiniu būdu) (atranka)

13:00 – 15:30 Kotryna Teterevkova (200 m krūtine) (atranka)

13:15 – 15:50 Robertas Tvorogalas (daugiakovės finalas)

Liepos 29 d.

02:30 – 02:42 Mindaugas Griškonis (M1x) (finalas-F)

02:54 – 03:04 Mindaugas Griškonis (M1x) (finalas-E)

04:44 – 04:53 Andrius Šidlauskas (200 m krūtine) (finalas)

05:28 – 05:38 Mindaugas Griškonis (M1x) (finalas-D)

05:54 – 06:02 Kotryna Teterevkova (200 m krūtine) (pusfinalis)

06:02 – 06:21 Danas Rapšys (200 m kompleksiniu būdu) (pusfinalis)

06:10 – 07:05 Viktorija Andrulytė („Laser Radial“, 7 lenktynės)

07:25 – 08:20 Viktorija Andrulytė („Laser Radial“, 8 lenktynės)

09:15 – 09:45 Juozas Bernotas (RS:X, 10 lenktynės)

10:05 – 10:35 Juozas Bernotas (RS:X, 11 lenktynės)

10:55 – 11:24 Juozas Bernotas (RS:X, 12 lenktynės)

Liepos 30 d.

02:57 – 03:07 Mindaugas Griškonis (M1x) (finalas-C)

03:20 – 04:16 Adrijus Glebauskas (šuolis į aukštį) (atranka, grupė A)

03:21 – 03:31 Mindaugas Griškonis (M1x) (finalas-B)

03:45 – 04:41 Andrius Gudžius (disko metimas) (atranka, grupė A)

03:45 – 03:55  Mindaugas Griškonis (M1x) (finalas-A)

04:41 – 04:50 Kotryna Teterevkova (200 m krūtine) (finalas)

04:50 – 05:46 Adrijus Glebauskas (šuolis į aukštį) (atranka, grupė B)

05:00 – 07:32 Sandra Jablonskytė (dziudo virš 78 kg) (atranka)

05:16 – 05:25 Danas Rapšys (200 m kompleksiniu būdu) (finalas)

05:20 – 06:16 Andrius Gudžius (disko metimas) (atranka, grupė B)

05:32 – 07:56 Sandra Jablonskytė (dziudo virš 78 kg) (ketvirtfinalis)

06:00 – 06:55 Viktorija Andrulytė („Laser Radial“, 9 lenktynės)

07:15 – 08:10 Viktorija Andrulytė („Laser Radial“, 10 lenktynės)

11:00 – 11:17 Sandra Jablonskytė (dziudo virš 78 kg) (paguoda)

11:17 – 11:34 Sandra Jablonskytė (dziudo virš 78 kg) (pusfinalis)

12:18 – 12:49 Sandra Jablonskytė (dziudo virš 78 kg) (finalas)

13:00 – 15:30 Simonas Bilis, Deividas Margevičius, Danas Rapšys, Andrius Šidlauskas (100 m kombinuota estafetė) (atranka)

13:05 – 14:09 Diana Zagainova (trišuolis) (atranka)

Liepos 31 d.

09:30 – 09:53 Juozas Bernotas (RS:X, finalas)

14:15 – 15:25 Andrius Gudžius (disko metimas) (finalas)

Rugpjūčio 1 d.

05:00 – 06:20 Mantas Knystautas (Graikų-romėnų imtynės iki 130 kg) (aštuntfinalis)

05:36 – 05:47 Simonas Bilis, Deividas Margevičius, Danas Rapšys, Andrius Šidlauskas (100 m kombinuota estafetė) (finalas)

06:20 – 07:00 Mantas Knystautas (Graikų-romėnų imtynės iki 130 kg) (ketvirtfinalis)

09:30 – 09:58 Viktorija Andrulytė („Laser Radial“, finalas)

11:00 - 11:35 Robertas Tvorogalas (laisvieji pratimai) (finalas)

12:30 – 13:05 Robertas Tvorogalas (pratimai ant arklio) (finalas)

12:35 – 12:55 Mantas Knystautas (Graikų-romėnų imtynės iki 130 kg) (pusfinalis)

13:10 – 15:02 Adrijus Glebauskas (šuoliai į aukštį) (finalas)

14:20 – 15:37 Diana Zagainova (trišuolis) (finalas)

Rugpjūčio 2 d.

05:00 – 05:20 Mantas Knystautas (Graikų-romėnų imtynės iki 130 kg) (paguoda)

05:30 – 08:15 Karolis Girulis (50 m šautuvu 3x40) (atranka)

09:30 – 09:54 Simona Krupeckaitė, Miglė Marozaitė (komandinis sprintas) (atranka)

10:50 – 11:02 Simona Krupeckaitė, Miglė Marozaitė (komandinis sprintas) (paguoda)

10:50 – 11:40 Karolis Girulis (50 m šautuvu 3x40) (finalas)

11:00 - 11:35 Robertas Tvorogalas (pratimai ant žiedų) (finalas)

12:30 - 13:15 Robertas Tvorogalas (atraminiai šuoliai) (finalas)

12:00 – 12:12 Simona Krupeckaitė, Miglė Marozaitė (komandinis sprintas) (finalas)

14:30 – 14:40 Mantas Knystautas (Graikų-romėnų imtynės iki 130 kg) (finalas)

Rugpjūčio 3 d.

03:20 – 04:16 Liveta Jasiūnaitė (atranka, grupė A)

03:45 – 04:26 Agnė Šerkšnienė (400 m) (atranka)

04:50 – 05:46 Liveta Jasiūnaitė (atranka, grupė B)

05:00 – 05:20 Arnas Šidiškis (sunkioji atletika Iki 109 kg) (atranka)

05:05 – 05:54 Gediminas Truskauskas (200 m) (atranka)

11:00 – 11:35 Robertas Tvorogalas (pratimai ant lygiagrečių) (finalas)

12:30 – 13:05 Robertas Tvorogalas (pratimai ant skersinio) (finalas)

14:30 – 14:40 Arnas Šidiškis (sunkioji atletika Iki 109 kg) (finalas)

14:50 – 15:07 Gediminas Truskauskas (200 m) (pusfinalis)

Rugpjūčio 4 d.

03:05 – 04:01 Edis Matusevičius (ieties metimas) (atranka, grupė A)

03:30 – 03:51 Mindaugas Maldonis (KI 200 m) (atranka)

04:35 – 05:31 Edis Matusevičius (ieties metimas (atranka, grupė B)

10:10 – 10:35 Simona Krupeckaitė ir Miglė Marozaitė (keirinas) (atranka)

11:11 – 11:31 Simona Krupeckaitė ir Miglė Marozaitė (keirinas) (paguoda)

13:30 – 13:47 Agnė Šeršknienė (400 m) (pusfinalis)

15:55 – 15:56 Gediminas Truskauskas (200 m) (finalas)

Rugpjūčio 5 d.

03:10 – 05:20 Airinė Palšytė (šuoliai į aukštį) (atranka)

03:30 – 03:44 Mindaugas Maldonis (KI 200 m) (pusfinalis)

05:20 – 05:34 Mindaugas Maldonis (KI 200 m) (finalas)

07:00 – 10:00 Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė (fechtavimas)

07:00 – 10:00 Gintarė Venčkauskaitė (fechtavimas)

10:06 – 10:21 Simona Krupeckaitė ir Miglė Marozaitė (keirinas) (ketvirtfinalis)

10:30 – 12:05 Marius Žiūkas (sportinis 20 km ėjimas) (finalas)

10:30 – 13:30 Justinas Kinderis (fechtavimas)

10:57 – 11:07 Simona Krupeckaitė ir Miglė Marozaitė (keirinas) (pusfinalis)

11:37 – 11:50 Simona Krupeckaitė ir Miglė Marozaitė (keirinas) (finalas)

Rugpjūčio 6 d.

05:30 – 04:00 Artūras Mastianica (sportinis 50 km ėjimas) (finalas)

08:30 – 09:03 Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė (fechtavimas)

08:30 – 09:03 Gintarė Venčkauskaitė (plaukimas)

10:16 – 10:52 Simona Krupeckaitė ir Miglė Marozaitė (sprintas) (pirmas etapas)

10:30 – 12:15 Brigita Virbalytė (sportinis 20 km ėjimas) (finalas)

10:58 – 11:10 Simona Krupeckaitė ir Miglė Marozaitė (sprintas) (paguoda)

11:15 – 12:36 Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė (fechtavimas)

11:15 – 12:36 Gintarė Venčkauskaitė (jojimas)

12:06 – 12:30 Simona Krupeckaitė ir Miglė Marozaitė (sprintas) (šešioliktfinalis)

12:53 – 13:05 Simona Krupeckaitė ir Miglė Marozaitė (sprintas) (paguoda)

13:30 – 13:50 Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė (bėgimas ir šaudymas) (finalas)

13:30 – 13:50 Gintarė Venčkauskaitė (bėgimas ir šaudymas) (finalas)

14:50 – 16:02 Liveta Jasiūnaitė (ieties metimas) (finalas)

15:35 – 15:36 Agnė Šerkšnienė (400 m) (finalas)

Rugpjūčio 7 d.

08:30 – 09:03 Justinas Kinderis (plaukimas)

09:30 – 09:48 Simona Krupeckaitė ir Miglė Marozaitė (sprintas) (aštuntfinalis)

10:19 – 10:39 Simona Krupeckaitė ir Miglė Marozaitė (sprintas) (paguoda)

10:39 – 12:07 Simona Krupeckaitė ir Miglė Marozaitė (sprintas) (ketvirtfinalis)

11:15 – 12:36 Justinas Kinderis (jojimas)

13:30 – 13:50 Justinas Kinderis (bėgimas ir šaudymas) (finalas)

13:35 – 15:20 Airinė Palšytė (šuoliai į aukštį) (finalas)

14:00 – 15:10 Edis Matusevičius (ieties metimas) (finalas)

Rugpjūčio 8 d.

04:18 – 05:06 Simona Krupeckaitė ir Miglė Marozaitė (sprintas) (pusfinalis)

05:06 – 05:09 Simona Krupeckaitė ir Miglė Marozaitė (sprintas) (5–8 vietos)

05:20 – 05:51 Simona Krupeckaitė ir Miglė Marozaitė (sprintas) (finalas)

14:00 – 17:30 Uždarymo ceremonija

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (4)
Registruoti
Anoniminiai (4)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų