Po brutalios C.McGregoro traumos – negailestingi internautų pokštai | „Twitter“ nuotr.

Po brutalios C.McGregoro traumos – negailestingi internautų pokštai | „Twitter“ nuotr.

 Ankstyvą šio sekmadienio rytą Lietuvos laiku įvyko viena laukiamiausių metų kovų UFC narve, kuomet trečią kartą istorijoje susitiko buvęs dviejų skirtingų svorio kategorijų čempionas airis Conoras McGregoras ir buvęs laikinasis čempionas amerikietis Dustinas Poirier. Likus vos 8 sekundėms iki raundo pabaigos, C.McGregorui atsitraukinėjant nuo D.Poirier ir bandant išvengti smūgio, jis nikstelėjo koją, kuri lūžo ir airis nebegalėjo tęsti kovos, o teisėjas paskelbė D.Poirier pergalę techniniu nokautu.

Prieš kovą C.McGregoras itin nepagarbiai kalbėjo apie D.Poirier ir jo artimuosius. Airis keletą kartų pažymėjo, kad D.Poirier narvą paliks ant neštuvų arba bus nužudytas. Visgi, lazda atsisuko kitu galu ir pats C.McGregoras narvą paliko ant neštuvų.

Brutalią traumą patyręs ir daug kam abejones dėl tolesnės karjeros sukėlęs C.McGregoras, net ir gulėdamas narve, toliau įžeidinėjo D.Poirier ir vadino jo žmoną kale. Pastaroji airiui atsakė viduriniu pirštu.

„Karma yra ne kalė, karma yra veidrodis“, - po kovos sakė D.Poirier, taip pažymėjęs, kad C.McGregorui nutiko tai, kuo jis grasino varžovui.

Įprastai po tokių brutalių traumų kovotojai sulaukia daug užuojautos ir palaikymo žinučių, tačiau šis atvejis – kitoks. Dėl C.McGregoro elgesio tiek prieš kovą, tiek po jos internetas greitai prisipildė negailestingų pokštų apie airį.

Pokštai po kovos – fotogalerijoje:

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų