Dustinas Poirier ir Conoras McGregoras | Youtube.com nuotr.

Dustinas Poirier ir Conoras McGregoras | Youtube.com nuotr.

 Ankstyvą šio sekmadienio rytą Lietuvos laiku įvyko viena laukiamiausių metų kovų UFC narve, kuomet trečią kartą istorijoje susitiko buvęs dviejų skirtingų svorio kategorijų čempionas airis Conoras McGregoras ir buvęs laikinasis čempionas amerikietis Dustinas Poirier.

Likus vos 8 sekundėms iki raundo pabaigos, C.McGregorui atsitraukinėjant nuo D.Poirier ir bandant išvengti smūgio, jis nikstelėjo koją, kuri lūžo ir airis nebegalėjo tęsti kovos, o teisėjas paskelbė D.Poirier pergalę techniniu nokautu.

Po kovos airis, gulėdamas narve, toliau šaipėsi iš D.Poirier. Amerikietis, pasinaudodamas tuo, kad kova jau baigėsi, galiausiai išsiliejo ir išsakė viską, ką galvoja apie C.McGregorą.

„Užsikišk, kale“, - dar prieš interviu pradžią airiui kirto D.Poirier.

„Conorui koja greičiausiai skilo dar tada, kai jis spyrė į mane ir aš blokavau jo ataką. Jau tada pajaučiau, kad kažkas ne taip. Vėliau skilusi koja jam ir lūžo. Aš suprantu, kad „purvinose kalbose“ nėra taisyklių, bet kalbėti apie žmogaus nužudymą man reiškia peržengtą ribą. Jis aiškino, kaip atims mano gyvybę, kaip aš iš narvo būsiu išneštas karste. Aš tiesiog tikiuosi, kad jis pats po kovos saugiai grįš pas mylinčią šeimą“, - sakė D.Poirier.

C.McGregoro pirštai už D.Poirier pirštinių | „Stop“ kadras

C.McGregoro pirštai už D.Poirier pirštinių | „Stop“ kadras

Amerikietis pripažino, kad C.McGregoras per kovą spėjo surengti keletą pavojingų atakų: „Vienas jo smūgis praėjo pro mano gynybą ir pataikė į galvą. Nemačiau to smūgio ir buvau trumpam apsvaigęs, bet kojos nesudrebėjo ir tvirtai išstovėjau ant kojų. Taip pat jis atliko keletą gerų spyrių. Vėliau jį parversti buvo nesudėtinga. Būdamas parteryje jis griebė man už pirštinių ir laikė mane, kad galėtų atlikti spyrius iš apačios. Bandžiau tai paaiškinti teisėjui. Žmogau, tas vyrukas yra padugnė.“

D.Poirier prieš kovą sulaukė daug švilpimo. Kai kurie fanai nušvilpė ir amerikiečio interviu.

„Visiems, kurie dabar švilpia, turiu žinutę. Galite pabučiuoti man į šiknaskylę“, - rėžė D.Poirier.

Interviu pabaigoje amerikietis dar paprašė visų prisijungti prie jo labdaros fondo ir padėti sunkiai sergantiems vaikams.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (20)
Registruoti
Anoniminiai (20)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų