8 juokingiausios C.McGregoro citatos iš interviu su ESPN (4)

2021.07.09 14:43
Conoras McGregoras | „Stop“ kadras

Conoras McGregoras | „Stop“ kadras

  Ankstyvą šio sekmadienio rytą Lietuvos laiku įvyks viena laukiamiausių metų kovų UFC narve – savo trilogiją užbaigs airis Conoras McGregoras ir amerikietis Dustinas Poirier.

Į Las Vegasą atvykęs C.McGregoras per keletą valandų davė ne vieną interviu. Bene ilgiausiai – kone 20 minučių – su juo bendravo ESPN žurnalistas Stephenas Anthony Smithas.

Norint C.McGregorui sugrįžti į savo šlovės dienas, pergalė jam yra būtina, nes kitu atveju labai sunku pasakyti, kaip jis galės pasiteisinti dėl antrojo pralaimėjimo iš eilės ir kur UFC toliau matytų Airijos kovotoją.

C.McGregoras prieš būsimą kovą pasakė daug dalykų, nevengė įžeidinėti D.Poirier, tačiau kai kuriais jo žodžiais yra itin sunku tikėti.

„MMA Junkie“ išrinko aštuonias juokingiausias C.McGregoro citatas iš interviu su S.Smithu ir paaiškino, kodėl kai kurios C.McGregoro citatos neatitinka tikrovės.

„Nebėra alkano liūto, yra stora katė“

C.McGregoras: „Aš aš esu alkanas liūtas, kuriuo kažkada buvau? Galbūt ne. Tai šiek tiek skiriasi, nes aš dabar stora katė. Aš stora katė, traukaliojanti visas virveles ir dar pavojingesnis individas“.

Kodėl tai juokinga? Ką tai gali reikšti? Jeigu vadinti save „stora kate“, vadinasi jūs turite tai, ko jums reikia ir jūs praradote savo pranašumą. Kas gali būti pavojingiau už alkaną liūtą?

„Poirier pasielgė negražiai“

C.McGregoras: „Jeigu atvirai, man gaila kai kurių žmonių šiame žaidime. Jaučiu gailestį ir dėl Dustino. Jis čia buvo daugelį metų. Tai nėra gražus žaidimas daugeliui žmonių šiame versle. Sugrįžau ir tiesiog norėjau būti pagarbus bei duoti šiek tiek brangenybių, tačiau šį kartą velniop tai. Tai nebuvo abipusis jausmas. Tai buvo paslėpta šešėlyje. Nebuvo taip, kad aš to nežinočiau. Aš nežinojau jo ketinimų, bet dabar jie visiškai aiškūs ir aš nubausiu jį už tai“.

Kodėl tai juokinga? C.McGregoras nesivargino gilintis į šį teiginį ir paprasčiausiai apkaltino D.Poirier negarbingais žaidimais bei teigė, kad jis neturi nieko aiškinti. Sunku patikėti, kad tai gali būti kažkas kitas, o ne ieškojimas priežasčių nekęsti visuotinai mylimo kovotojo.

„Aš nekreipiau dėmesio į jį“

C.McGregoras: „Tiesą pasakius, aš jo gailėjausi ir nekreipiau per daug dėmesio. Tuo metu turėjau stovyklą kovai su Manny Pacquiao ir tai buvo trys ketvirtadaliai stovyklos prieš kovą su D.Poirier“.

Kodėl tai juokinga? Pasiteisinimai dėl nokauto revanšinėje kovoje.

„Jie bijo kovoti su manimi“

C.McGregoras: „Jis puolė man į kojas beveik taip pat greitai, kaip padarė dagestanietis (Chabibas Nurmagomedovas, – aut. past). Degastanietis ieškojo parvertimo praėjus 15 sekundžių nuo raundo pradžios. Dustinas – 20. Jie žino, su kokiu pavojumi susiduria. Suprantu, kad jie bijo su manimi kovoti. Jie puola į kojas, nori jas spardyti. Yra dalykų, dėl kurių aš atlikau pakeitimus ir prisitaikiau. Nekantrauju tai ištaisyti“.

Kodėl tai juokinga? Na.. Arba jie žino pavojų, su kuriuo jie susiduria, arba tiesiog jie žino C.McGregoro silpnybes. Vienaip ar kitaip, tai vadinama mišrūs kovos menai.

Dėl kovų rekordo

C.McGregoras: „Mano rezultatas MMA yra 19 pergalių ir 1 pralaimėjimas. Aš skaičiuoju tik nokautais pasibaigusias kovas. Dustino rezultatas yra 13 pergalių ir 2 nesėkmės. Šiame sporte kovą deramai galima užbaigti tik nokautu. Skausmingi veiksmai, pergalės teisėjų sprendimu man yra nieko vertos, nes aš į narvą einu tam, kad nuneščiau varžovo galvą. Žinau, kokią taktiką varžovai taiko prieš mane“.

Kodėl tai juokinga? O kas nėra juokinga šiame pareiškime?

Istorijos perrašymas

C.McGregoras: „Aš siunčiau elektros iškrovas per visą jo kūną, nuo galvos iki kojų. Jūs galite pamatyti, kaip jis barškėjo narve. Pirmame ir antrame raunduose jis nesilaikė ant kojų. Jis žino taip pat, kaip ir aš žinau“.

Kodėl tai juokinga? Taip, C.McGregoras pirmame raunde turėjo sėkmingų epizodų, tačiau nebuvo nei vieno momento, kai galėjome pajusti, kad D.Poirier būtų turėjęs labai rimtų problemų ir C.McGregoras būtų buvęs arti nokauto.

„Žudantys smūgiai“

C.McGregoras: „Aš ateinu žudyti šio žmogaus. Ateinu su žiauriais tiksliais ir mirtinais šūviais“.

Kodėl tai juokinga? Tai nėra kova iki mirties. Rimtai. Nuo rizikos būti pavadintam per minkštu iki žudiko? Niekam nereikia nieko žudyti. Tiesiog nokautuokite ir to užteks.

„UFC manęs reikės amžinai“

C.McGregoras: „UFC manęs reikės amžinai. Aš esu amžina, mano pasiekimai yra amžini, mano nokautai yra amžini, mano dominavimas dvejuose svorio kategorijose yra amžinas. Kas bus vėliau taip pat bus amžina“.

Kodėl tai juokinga? 1 – 2 rezultatas UFC lengvo svorio kategorijoje tikrai yra „dominavimas dvejuose divizionuose“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų