C.McGregoras paaiškino, kodėl kovai ruošėsi ir į Las Vegasą atvyko be šeimos, kalbėjo apie „blogo vyruko“ rėžimą, jausmus stebint pralaimėjimo D.Poirier įrašą ir garsiąją „miego“ poziciją VIDEO

2021.07.09 00:02
Conoras McGregoras | „Stop“ kadras

Conoras McGregoras | „Stop“ kadras

  Jau šį savaitgalį „UFC 264“ turnyre įvyks trečioji ir greičiausiai paskutinė airio Conoro McGregoro ir amerikiečio Dustino Poirier dvikova, po kurios paaiškės ir sekantis pretendentas į UFC lengvo svorio kategorijos čempiono titulą.

C.McGregoras dar 2014 m. nokautu nugalėjo D.Poirier, tačiau šių metų sausį D.Poirier atsirevanšavo airiui ir tapo pirmuoju kovotoju, kuris sugebėjo įveikti C.McGregorą techniniu nokautu.

Praėjo pusę metų, C.McGregoras vienas su komanda įsikūrė Kalifornijoje, į Las Vegasą taip pat neatsivežė savo šeimos ir yra susitelkęs kaip niekada. UFC prieš turnyrus įprastai pateikia vaizdų iš kovotojų gyvenimo ir treniruočių, tačiau šį kartą „Embedded“ ir „Countdown“ epizoduose C.McGregoro matėme itin mažai, taip pat ir socialiniuose tinkluose airis retai dalinosi savo pasiruošimo akimirkomis.

„Kodėl?“, – nuotoliniu būdu paklausė iš ESPN į „BT Sport“ perėjęs ir pirmą savo interviu šiai televizijai rengęs žymus MMA žurnalistas Arielis Helwani.

„Nes darau tai, ką noriu daryti. Aš laikau priešą siaubingoje įtampoje ir tiek. Turi susimokėti, kad pamatytum mano darbą“, – sakė C.McGregoras. „Žinoma, kad jis bijo, jis dreba. Net ir po paskutinės pergalės jis sakė: „Daugiau to nenoriu, daugiau to nedarysiu“. Įsivaizduok, kad po didžiausios savo karjeros pergalės tu tai sakai. Jis žino, kad abejose raunduose jis patyrė elektros smūgį. Kelis kartus pirmame raunde jis vos laikėsi ant kojų, net ir antrame jam buvo blogai. Jis žino, kad jam vėl teks valgyti smūgius ir jų tikrai bus dar daugiau“.

– Net ir po pralaimėjimo niekur nebėgote ir nesislėpėte bei dalinotės vaizdais socialiniuose tinkluose.

– Esu čia dėl darbo, turiu jį padaryti. Šiame versle nutinka įvairių dalykų, reikia įvertinti, ką tu padarei blogai, kad galėtum tobulėti. Kai žinai tuos dalykus, tu patobulėji ir aš tai padariau. Tai puikus jausmas, man to reikėjo. Pirmą kartą aš jį nokautavau per 60 sekundžių, aš jį priverčiau griūti antroje kovoje ir jeigu aš jį būčiau nokautavęs, viso to nebūtų. Visi kalbėtų, kad aš turėjau į jį nokautuoti, o dabar aš padarysiu didžiausią dalyką planetoje. Aš tuo mėgaujuosi ir įdėjau daug solidaus darbo.

– Jeigu kas nors 2014 m. būtų pasakęs, kad su D.Poirier jūs turėsite trilogiją, būtumėt patikėjęs?

– Ne, nebūčiau, bet yra kaip yra, mes esame čia.

– Kelios savaitės po pralaimėjimo jūs „instagrame“ pasidalinote žinute, kad „daugiau nebebus malonaus vyruko“. Ką turėjote omenyje?

– Jaučiu gailestį daugybei žmonių šiame žaidime. Žinote, tai turėjo būti labdaros vakaras ir neturėjo būti nieko bendra su UFC. Aš norėjau mišrių kovos menų kovos, nes jau seniai jos neturėjau, dėl to buvau nusivylęs ir tiek.

– Kodėl jums jo buvo gaila? Jis laimėjo tą kovą...

– Nežinau, vyksta daug įvairių šešėlinių dalykų, už kuriuos dabar jis turės susimokėti. Ir Dievas telaimina jį.

– Kalbate apie labdaros situaciją? Gal galite išsakyti savo poziciją apie ją?

– Jis šoko prieš ginklą. Galiausiai, aš nuėjau pas gerbiamą labdaros organizaciją ir padariau tai, ką sakiau, dėl ko viskas ir prasidėjo. Kai viskas nuėjo link to, kad vyko po UFC vėliava, aš vis tiek sakiau, kad padėsiu, o tada nutiko tai, kas nutiko. Esu laimingas, kaip tai susiklostė, nes berniukai ir mergaitės turės akademiją, o ne tik kažkokią atsitiktinę MMA salę dėl pelno. Mane taip pat tai privertė įjungti kitą rėžimą ir aš esu tuo laimingas.

– Ar jautėte, kad jis naudojosi jūsų charakteriu?

– Taip, žinoma. Tai buvo mirtina klaida.

– Paskutinėse dvejose kovose prieš Donaldą Cerrone‘ą ir D.Poirier buvote draugiškas, o visi labai mėgsta analizuoti elgesį prieš kovą ir santykius tarp varžovų. Jaučiate, kad reikėjo sugrįžti į tą Conorą, kuris nori nuplėšti varžovo galvą ir stovi vienas prieš pasaulį?

– Aš tikrai ir vėl esu tame rėžime. Šalia nėra šeimos, o žinote, kai esu vienas, esu blogas vyrukas. Taip dabar jaučiuosi, viskas vyksta nebe priežasties, viskas turi savo ratą ir šiuo metu aš jaučiuosi geroje pozicijoje. Jaučiuosi vietoje, kurioje turiu būti.

– Kodėl šį kartą šalia nėra šeimos?

– Grįžti namo po pasiruošimo žudyti žmogų ir tuomet žaidi su vaikais, maitini mažylę naktį... Tai nesiderina. Taip pat dabar turiu tikras laisvas dienas. Kai įdedi darbo ir tuomet ateina laisva diena, ji su šeima tokia nebūna. Tu kažkur eini, kažką darai, visą dieną žaidi su vaikais. Šį kartą aš to neturėjau, nebuvo jokių trikdžių, sugebėjau visiškai atsigauti. Kai prasidėjo kitas mano treniruočių etapas, aš buvau visiškai pailsėjęs ir pasiruošęs tai daryti. Tai pasimatė treniruočių salėje ir mano pasirodymuose joje. Tai pasirodys ir šeštadienio vakarą.

– Kada paskutinį kartą matėte savo šeimą?

– Tiksliai nežinau, bet praėjo šiek tiek laiko. Palikau juos Dubajuje ir atvykau čia. Jie dabar jau sugrįžo į Airiją.

– Jūs tapote ir mergaitės tėvu, sveikinu jus su tuo. Kaip jus tai pakeitė?

– Ji yra mažoji princesė, aš labai ją myliu. Šiandien kalbėjau su šeima per „facetime“, labai ja didžiuojuosi. Norėčiau dar vienos mergaitės. Turime du berniukus ir mergaitę, todėl reikėtų dar vienos.

– Prisimenu, kad prieš kovą su Jose Aldo sakėte, kad jis blaškosi, nes turi vaikų. Dabar kalbate apie keturis vaikus.

– Yra, kaip yra. Dabar tą blaškymąsi šiek tiek patraukiau toliau, viskas gerai. Baikime apie tai kabėti, dabar aš esu pavojingas.

– Gerai, sąžininga. Buvo daug kalbėta apie tuos spyrius į blauzdą ir jūsų stovėseną. Ar pasitraukėte nuo tradicinės bokso stovėsenos?

– Aš perėjau daug įvairių kovos elementų. Tokioje stovėsenoje taip pat yra daug gerų dalykų, aš to visiškai neatsisakau, tačiau aš tikrai pasitelksiu kur kas daugiau dalykų.

– Kaip supratau, jūs neturėjote savo seno bokso trenerio Philo Sutcliffe‘o?

– Taip, jis neatvyko į JAV, tačiau mes treniravomės be pertraukų, jis tiesiog neatvyko į JAV.

– Kas bus jūs kampe šioje kovoje?

– Johnas Kavanagh, Owenas Roddy ir du kiti „greičio“ treneriai. Tai bus tikri mišrūs kovos menai. Praėjusioje stovykloje buvo 75 procentai bokso, galbūt net 80 procentų, nes ruošiausi kovai su Manny Pacquiao. Dabar aš čia turiu ir imtynių trenerį, ne tik bokso. Aš taip susitelkiau į mišrius kovos menus ir puikiai padirbėjau su visais savo treneriais. Kampas bus toks pats kaip visada, tik prisidės „greičio“ treneriai, kurie sekundavo mane sparingų metu.

– Ar manote, kad tos bokso treniruotės privedė jus prie pralaimėjimo sausio mėnesį?

– Na, dėl to aš turėjau ir daug privalumų, mano smūgiai buvo aštrūs. Bokso ir MMA sparingai skiriasi, sunku juos abu sutalpinti tuo pat metu. Dabar aš esu susitelkęs tik į MMA.

– Po praėjusios kovos džiaugėtės, kad tarp raundų jums net nereikėjo prisėsti. Kodėl tai jums yra didelis dalykas?

– Buvo malonu tai patirti. Tai parodo, kad mano ištvermė tobulėja. Visgi šioje treniruočių stovykloje ar šioje kovoje nieko nemokamo nebėra. Viskas dingo, aš pasiimsiu viską, ką galiu.

– Ar tai tapo asmeniška?

– Ne, tai niekada nėra asmeniška. Prieš mane bus tik lavonas, kurį man reikės išskrosti .

– Tą kovą žiūrėjote turbūt ne vieną kartą?

– Taip.

– Prisimenate tą momentą, kai jis į jus baksnojo ir juokėsi dėl smūgių.. Kaip į tai reagavote?

– Pamatysime, kas dabar juoksis.

– Kada paskutinį kartą žiūrėjote tą kovą?

– Nesu tikras, prieš keletą dienų ar savaitę. Aš tai žiūrėjau, aš tai studijavau ir ruošiuosi.

– Kai matote paskutines kovos akimirkas ir savo būklę, kas dedasi jūsų galvoje? Juk nedažnai tai matėme...

– Nieko. Manau, kad gerai atrodžiau toje pozicijoje, buvo panašu lyg ilsėčiausi. Džiaugiuosi tuo, yra kaip yra. Mano koja buvo atjungta, stovėjau ant galinės kojos, negalėjau perkelti svorio į dešinę. Nokdaunas net nebuvo nokdaunas, tai tiesiog dešinys kablys, kuris privertė perkelti svorį ant kitos kojos, kuri buvo atjungta ir aš parkritau. Sekantis smūgis buvo lyg blyksnis, aš jau po sekundės atsigavau ir viską supratau. Tai yra kovų verslas.

– Kai tarp jūsų ir Dustino prasidėjo tie dalykai dėl labdaros, ar jūs galvojote apie kažką kitą, su kuo galėtumėte kovoti liepą?

– Ne, mes jau buvome šioje kovoje.

– Ką galvojate apie Chabibą Nurmagomedovą, ar vis dar tikite, kas jis gali sugrįžti ir įvykti revanšas?

– Aš negalvoju apie jį, jis pabėgo, dingo. Mano nuomone jis nieko šiame sporte nepasiekė, trys pergalės ir tada pasitraukė. Jis pabėgo ir pasislėpė ir parodė savo tikrą charakterį. Nesakyčiau, kad esu nustebęs, jis nuskuodė lyg žiurkė, kokia jis ir yra.

– Jeigu laimėsite, sekantis bus Charlesas Oliveira dėl lengvo svorio kategorijos čempiono titulo?

– Taip, sekantis Oliveira. Mes vėl šoksime su brazilais.

– Ar jis jus sužavėjo?

– Ne, ne.. Jis baikštus, jis subyrės.

– Kaip visada prašau pateikti savo prognozę kovai.

– Dustinas bus išneštas ant neštuvų, tokia mano prognozė.

– Anksti?

– Esu pasiruošęs visai kovai, bet jis bus išneštas ant neštuvų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų