Europos Konferencijų lygos atranka: „Sūduva“ 96-ąją minutę išplėšė dramatišką pergalę prieš „Valmierą“ (16)

2021.07.08 20:56
Rungtynių akimirka | BNS/Arno Strumilos nuotr.

Rungtynių akimirka | BNS/Arno Strumilos nuotr.

Marijampolės „Sūduva“ UEFA Europos Konferencijų lygos atrankos pirmojo etapo pirmose rungtynėse namuose 2 – 1 palaužė „Valmieros“ futbolininkus.

Serge'as Nyuiadzi 21-ąją minutę atliko pavojingą smūgį į artimąjį vartų kampą, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė. Nicolas Gorobsovas 27-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Sūduvą“ į priekį 1:0. Tikslaus perdavimo sulaukęs Djibrilis Gueye 29-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo visiškai greta vartų. Raimondas Krollis 35-ąją minutę taip pat pasižymėjo sėkmingai nuo vienuolikos metrų atžymos ir rezultatas tapo lygus 1:1.

Ivanas Želižko 63-ąją minutę baudos smūgio metu atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau varžovai gynėsi užtikrintai. Romainas Habranas 68-ąją minutę atliko smūgį į artimąjį vartų kampą, tačiau kamuolys skriejo gerokai virš varžovų vartų. Alexandros Gargalatzidis 96-ąją minutę sėkmingai realizavo vienuolikos metrų baudinį ir persvėrė rezultatą „Sūduvos" naudai 2 – 1.


Rungtynių eiga:

90 min. „Sūduva“ švenčia dramatišką pergalę rezultatu 2 – 1.

Rungtynių statistika („Sūduva“ – „Valmiera“)

Rungtynių statistika („Sūduva“ – „Valmiera“) | „Scoreboard“ statistika

Rungtynių statistika („Sūduva“ – „Valmiera“) | „Scoreboard“ statistika

90+6 min. ĮVARTIS! Alexandros Gargalatzidis sėkmingai realizavo vienuolikos metrų baudinį ir persvėrė rezultatą „Sūduvos" naudai 2 – 1.

90 min. Pridedamos 5 papildomos žaidimo minutės.

68 min. Romainas Habranas atliko smūgį į artimąjį vartų kampą, tačiau kamuolys skriejo gerokai virš varžovų vartų.

63 min. Ivanas Želižko baudos smūgio metu atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau varžovai gynėsi užtikrintai.

53 min. Marijampoliečių rengta ataka prie varžovų vartų nutrūko atlikus netikslų perdavimą.

46 min. Prasideda antrasis rungtynių kėlinys.

45 min. Pirmajame kėlinyje pasižymėti pavyko abejoms komandoms 1 – 1.

Pirmojo kėlinio statistika („Sūduva“ – „Valmiera“)

Pirmojo kėlinio statistika („Sūduva“ – „Valmiera“) | „Scoreboard“ statistika

Pirmojo kėlinio statistika („Sūduva“ – „Valmiera“) | „Scoreboard“ statistika

45 min. Pridedamos 2 papildomos žaidimo minutės.

35 min. ĮVARTIS! Raimondas Krollis taip pat pasižymėjo sėkmingai nuo vienuolikos metrų atžymos ir rezultatas tapo lygus 1:1.

29 min. Tikslaus perdavimo sulaukęs Djibrilis Gueye atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo visiškai greta vartų.

27 min. ĮVARTIS! Nicolas Gorobsovas užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Sūduvą“ į priekį 1:0.

25 min. Camilo Mena atliko smūgį dešine koja iš tolimos distancijos, tačiau šį kartą kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.

21 min. KOKIA PROGA! Serge'as Nyuiadzi atliko pavojingą smūgį į artimąjį vartų kampą, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė. 

20 min. Viktoras Aleksandrovas už grubią pražangą prieš varžovą šiose rungtynėse buvo nubaustas geltona kortele.

13 min. Joyskimas Dawa pirmasis atsidūrė prie vartininko atremto kamuolio, tačiau nukreipti jo į vartus nepavyko.

7 min. Latvijos klubas pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau marijampoliečiai gynėsi prie savų vartų užtikrintai. 

0 min. Teisėjas skelbia rungtynių pradžią!


Startinės sudėtys:

Komandų sudėtys | Organizatorių nuotr.

Komandų sudėtys | Organizatorių nuotr.


Įdomūs faktai:

• „Valmiera“ komanda praėjusiame sezone tapo Latvijos „Virsliga“ čempionato bronzine prizininke.

• Atsakomosios rungtynės tarp „Sūduvos“ ir „Valmieros“ bus žaidžiamos liepos 15 dieną Rygos „Daugava“ stadione.

• „Sūduvos“ ir „Valmiera“ poros nugalėtojas antrajame Europos Konferencijų lygos atrankos etape susitiks su „Rakow“ futbolininkais.


Trenerių ir žaidėjų komentarai:

Victoras Basadre, „Sūduvos“ vyriausiasis treneris:

„isi nekantrauja, nes šių rungtynių laukėme ilgai. Manau, jų laukė visi – žaidėjai, treneriai, aistruoliai. Dabar atėjo laikas parodyti, kad turime gerą komandą ir galime siekti pergalių taip pat ir šiame turnyre. Mūsų lūkesčiai yra dideli, aikštėje atiduosime visas jėgas, kad pasiektume savo tikslus. Esame pasirengę tikrai geriau nei prieš 1 ar 3 savaites, artėjame prie tos sportinės formos, kokią turėjome sezono pradžioje. Pastaruoju metu atvyko keletas naujų žaidėjų, vienas dar tik 3 kartus treniravosi su komanda. Tačiau reikia paminėti, kad pastarosiomis savaitėmis atsigavo ir keletas žaidėjų, kuriuos kamavo traumos. Kai kas nežaidė dėl kortelių, todėl turėjo daugiau poilsio ir laiko atsigauti. Tie žaidėjai, kuriuos turėjome dar prieš pasirodant naujokams, yra geresnės formos nei prieš keletą savaičių. Aš tuo džiaugiuosi. Ir, be abejo, esu tikras, kad mes galime žaisti geriau nei žaidėme pastaruoju metu.“

Tamazas Pertia, „Valmiera“ vyriausiasis treneris:

„Apie „Sūduvą“ turime daug informacijos. Komanda žaidžianti, ambicinga, todėl pasistengėme maksimaliai viską išnagrinėti. Labai gerbiame jūsų klubo istoriją, žinome, kad pastaraisiais metais gerai žaidžiate Europos taurių turnyruose ir Lietuvos čempionate. Surinkome pakankamai informacijos, kad su jūsų komanda atrodytume gerai, garbingai ir per dvejas rungtynes žengtume į kitą etapą. Tai yra mūsų jėgoms, bet pasikartosiu, kad gerbiame varžovus. Galvoju, kad laimėtojas paaiškės tik po antrojo mačo.“  

Giedrius Matulevičius, „Sūduvos“ saugas:

„Visi labai laukiame šių rungtynių, laukiame mus palaikančių žmonių stadione. Tai yra tarptautinės rungtynėms, joms vyksta kitoks pasirengimas, skiriama viskam daugiau dėmesio. Mūsų treneriais atliko gerą darbą, išanalizavo varžovus, nagrinėjome jų stiprybes ir silpnybes. Tai jauna energinga komanda, mėgstanti spausti varžovus, žaisti su kamuoliu, pavojingas standartinėse situacijose. Visa tai išnagrinėjome ir parengėme savo planą. Svarbiausia, kad būtų geras nusiteikimas, vykdyti savo planą, žaisti savo futbolą. Bus svarbu laikytis drausmės ir kryptingai eiti tuo keliu, kuriuo einame visą šį sezoną.“


Komandų forma:   

Komandų forma | Organizatorių nuotr.

Komandų forma | Organizatorių nuotr.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (16)
Registruoti
Anoniminiai (16)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų