Čempionų lygos atrankos starte – „Žalgirio“ pergalė prieš „Linfield“ futbolininkus fotogalerija + VIDEO (18)

2021.07.06 21:51
„Žalgirio“ ir „Linfield“ rungtynės | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

„Žalgirio“ ir „Linfield“ rungtynės | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

Vilniaus „Žalgiris“ pirmojo UEFA Čempionų lygos atrankos etapo pirmose rungtynėse namuose 3 – 1 nugalėjo „Linfield“ futbolininkus.

Christy Manzinga 12-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė „Žalgirio“ vartininkas Edvinas Gertmonas. Ovidijus Verbickas 19-ąją minutę atliko smūgį kaire koja pirmuoju lietimu, tačiau kamuolys skriejo gerokai virš vartų. Hugo Videmontas 38-ąją minutę fantastišku baudos smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Žalgirį“ į priekį 1:0. Tomislavas Kišas 45-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir padvigubino vilniečių pranašumą 2:0.

Christy Manzinga 54-ąją minutę pirmasis atsidūrė prie vartininko atremto kamuolio ir nukreipęs jį į vartus sušvelnino rezultatą 1:2. Jakubas Sylvestras 66-ąją minutę standartinės situacijos metu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo 3:1. Sauliaus Mikoliūno perdavimo sulaukęs Hugo Videmontas 79-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų.

Atsakomosios rungtynės tarp „Žalgirio“ ir „Linfield“ komandų bus žaidžiamos liepos 13-ąją dieną, antradienį, Šiaurės Airijoje. 


Rungtynių eiga:

90 min. „Žalgiris“ švenčia namuose užtikrintą pergalę rezultatu 3 – 1.

Rungtynių statistika („Žalgiris“ – „Linfield“)

Rungtynių statistika („Žalgiris“ – „Linfield“) | „Scoreboard“ statistika

Rungtynių statistika („Žalgiris“ – „Linfield“) | „Scoreboard“ statistika

90 min. Pridedamos 4 papildomos žaidimo minutės.

79 min. S.Mikoliūno perdavimo sulaukęs H.Videmontas atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų. 

72 min. Vilniečių ekipos atakos smaigalyje atsidūręs T.Kišas atliko pavojingą smūgį, tačiau vartininkas sėkmingai atrėmė kamuolį.

66 min. ĮVARTIS! Jakubas Sylvestras standartinės situacijos metu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo 3:1.

62 min. H.Videmontas atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau varžovas sėkmingai išmušė kamuolį tolyn nuo savų vartų.

54 min. ĮVARTIS! Christy Manzinga pirmasis atsidūrė prie vartininko atremto kamuolio ir nukreipęs jį į vartus sušvelnino rezultatą 1:2.

52 min. Jakubas Sylvestras atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.

48 min. H.Videmontas pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko. 

46 min. Prasideda antrasis rungtynių kėlinys.

45 min. Prieš antrojo kėlinio pradžią LFF stadione buvo sugiedota Tautiška giesmė.

45 min. „Žalgiris“ per pirmąjį kėlinį susikrovė solidų pranašumą 2 – 0.

Pirmojo kėlinio statistika („Žalgiris“ – „Linfield“)

Pirmojo kėlinio statistika („Žalgiris“ – „Linfield“) | „Scoreboard“ statistika

Pirmojo kėlinio statistika („Žalgiris“ – „Linfield“) | „Scoreboard“ statistika

45 min. ĮVARTIS! Tomislavas Kišas užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir padvigubino vilniečių pranašumą 2:0.

40 min. Tikslaus perdavimo sulaukęs S.Mikoliūnas atliko smūgį dešine koja, tačiau kamuolys nuo „rikošeto" skriejo virš vartų.

38 min. ĮVARTIS! H.Videmontas fantastišku baudos smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Žalgirį“ į priekį 1:0.

24 min. Saulius Mikoliūnas atliko smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau kamuolys skriejo virš vartų ir rezultatas nepakito.

19 min. Ovidijus Verbickas atliko smūgį kaire koja pirmuoju lietimu, tačiau kamuolys skriejo gerokai virš vartų.

12 min. Christy Manzinga atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė „Žalgirio“ vartininkas Edvinas Gertmonas.

6 min. Hugo Videmontas baudos smūgio metu atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau varžovai gynėsi užtikrintai.

0 min. Teisėjas skelbia rungtynių pradžią!


Startinės sudėtys:

Startinės sudėtys | Organizatorių nuotr.

Startinės sudėtys | Organizatorių nuotr.


Įdomūs faktai:

• Pirmosios atrankos etapo rungtynės tarp „Žalgirio“ ir „Linfield“ komandų bus žaidžiamos Vilniuje.

• „Žalgirio“ ir „Linfield“ poros nugalėtojas antrajame atrankos etape susitiks su „Ferencvaros“ arba „Prishtina“.

• „Linfield“ net 55 kartus laimėjo savo šalies čempionatą, tuo tarpu Europos turnyruose šis klubas taip pat yra sukaupęs didelę patirtį – dalyvauja beveik kasmet nuo 1959 m.

• Su Šiaurės Airijos atstovais „Žalgiris“ yra susitikęs 3 kartus ir visus kartus šį barjerą įveikė. 1996 metais pranoktas Belfasto „Crusaders“ (2:0, 1:2), 2004 m. – „Portadown“ (2:2, 2:0), 2005 m. – Lisburno „Distillery“ (1:0, 1:0).


Trenerių komentarai: 

Vladimiras Čeburinas, „Žalgirio“ vyriausiasis treneris:

„Tikrai rimtas varžovas, stebėjome jų rungtynes, analizavome jų mačus. Šiaurės Airijos čempionate vyrauja fizinis, kietas futbolas, rungtynės nebus lengvas. Tai futbolas grįstas dvikovomis, yra ir kombinacinių elementų, greitas perėjimas iš gynybos į puolimą, bet tai pirmiausia jėgos futbolas. Mūsų komandai su psichologija viskas bus gerai. tai žaidėme gerą atkarpą A lygoje ir tai leido vaikinams įgauti pasitikėjimo savo jėgomis. Žinoma, ta patirtis yra, tačiau kiekvienos rungtynėse bandau atrasti raktą į pergalę prieš konkretų varžovą. Treneriui svarbu atrasti ir suprasti kokie veiksmai ir žaidimas reikalingi konkrečiose rungtynėse. Ta patirtimi bandysime ir pasinaudoti ruošiantis šiai dvikovai."

Davidas Healy, „Linfield“ vyriausiasis treneris:

„Varžovai turi gerų žaidėjų iš įvairių pasaulio šalių. Tai gera komanda su gerais žaidėjais, tikimės sunkių rungtynių. Jie geroje formoje, senokai nepralaimėjo. Darome daug namų darbų, tik sunku kai nematai varžovų gyvai. „Žalgirio“ komanda gan stabili. Ypač vartininkas ir keturi gynėjai, žaidžia daugelį rungtynių. Taktine prasme kartais kaitalioja pagrindinę schemą 4-3-3, žaidžia ir 4-2-3-1. Žinau kad praėjusį kartą žaidė su abiem puolėjais, Tadičium ir Sylvestru. Abu vaikinai aikštės viduryje, Kišas, Tadičius, Sylvestras, Videmont, Kyeremeh. Visi jie geri žaidėjai. Komandos pagrindą sudaro 15-16 žaidėjų. Daug žaidžia kas savaitę, tik vienas kitas keičiasi. Kaip treneriui taip lengviau, nes yra tęstinumas. Panašu kad tai „Žalgiriui“ išėjo į naudą."


Komandų forma: 

Komandų forma | Organizatorių nuotr.

Komandų forma | Organizatorių nuotr.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų