Pasikeitimai „Riteriuose“: ekipą paliko D.Virkšas, prie jos prisijungė M.Marusičius

2021.07.02 10:07
Maksimas Marusičius Elvio Žaldario nuotr.

Maksimas Marusičius Elvio Žaldario nuotr.

Prieš prasidedant trečiajam „Optibet A lygos“ ratui, sostinės „Riterių“ komandoje įvyko dar šiek tiek pasikeitimų – sutartis su trejus metus komandoje buvusiu Dovydu Virkšu nepratęsta, o ukrainietis Maksimas Marusičius nuo šiandien tapo oficialiu klubo nariu. Puolėjas su „Riterių“ marškinėliais turėtų debiutuoti jau penktadienio rungtynėse prieš Vilniaus „Žalgirį“.

„Dėkojame Dovydui už ilgą laiką mūsų komandoje. Išsiskyrimo priežastis paprasta – sutartis baigėsi, o jos pratęsti didelio noro nerodė nei viena, nei kita pusė. Kalbant apie Maksimo prisijungimą, tai klubas jau kurį laiką ieškojo puolėjo ir džiaugiamės, kad atradome tokį, kuris gali padidinti mūsų komandos pelnytų įvarčių skaičių.

Dar vienas pliusas – Maksimas jau yra sėkmingai rungtyniavęs mūsų šalyje, todėl dėl adaptacijos jokių problemų neturėtų kilti“, – sakė klubo sporto direktorius Tadas Simaitis.

27-erių puolėjas prieš ketverius metus atstovavo A lygoje žaidusiai „Jonavos“ ekipai. Vėliau jis išvyko į Latviją ir Kazachstaną. Į Vilnių puolėjas atkeliavo daugiau nei prieš savaitę ir tokio laiko tarpo jam užteko įtikinti trenerius bei vadovus, kad jis yra vertas vietos komandoje.

„Esu labai laimingas galėdamas sugrįžti į tokią puikią šalį. Atvykau čia tam, kad progresuočiau, muščiau įvarčius ir padėčiau augti komandai. „Riteriuose“ netrūksta gerų žaidėjų, todėl neabejoju, kad į kolektyvą įsiliesiu labai greitai“, – sakė M. Marusičius.

Ukrainietis gali būti ne paskutinis „Riterių“ naujokas. Klubas ir toliau intensyviai dirba ieškodamas žaidėjų, galinčių sustiprinti kai kurias pozicijas. 

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų