„Manchester City“ auklėtinis papildė „Kauno Žalgirį“ (3)

2021.07.02 08:06
Divine Naah | Organizatorių nuotr.

Divine Naah | Organizatorių nuotr.

„Kauno Žalgirio“ futbolo klubas ruošiasi penktadienio dvikovai su Kėdainių „Nevėžiu“, o kartu su klubu į Kėdainius vyks ir dar vienas naujas veidas.

Per paskutinę savaitę Kauno klubą jau papildė Edvinas Kloniūnas ir japonas Yuma Suwa, o trečiuoju naujoku šią vasarą tapo Divine’as Naahas.

25-erių centro saugas iš Ganos, būdamas vos 18 metų, pasirašė sutartį su „Manchester City“ klubu, iš kurio buvo skolinamas kitoms Europos futbolo komandoms.

Iš pradžių naujasis žalgirietis buvo paskolintas „Strømsgodset“ klubui Norvegijoje, vėliau persikėlė į Nyderlanduose rungtyniaujantį Bredos NAC klubą, Danijoje puikiai žinomą „Nordsjaelland“ ekipą, Švedijos „Örebro“ ir Tiubizo AFC Belgijoje.

Daugiausiai rungtynių D.Naahas sužaidė Bredos NAC ekipoje, su kuria rungtyniavo ir „Eredivisie“ čempionate.

„Traumą patyrus Gratui Sirgėdui mes buvome priversti ieškoti kokybiško pastiprinimo aikštės centre, kuris komandai galėtų duoti impulsą. Pamatę Divine’ą greitai įsitikinome jo gebėjimais ir esame patenkinti, kad jis nuo šiol padės mums. Nekyla abejonių, kad jis puikiai tiks mūsų klubui ir sėkmingai įsilies į taktines schemas“, – apie naujoką kalbėjo „Kauno Žalgirio“ vyr. treneris Rokas Garastas.

Pasibaigus sutarčiai su „Manchester City“ futbolininkas dar metus praleido Belgijoje, vėliau papildė Rananos „Hapoel“ Izraelyje, o paskutine jo stotele prieš atvykstant į Kauną prieš tris mėnesiu buvo „Mosta“ klubas Maltoje.

„Džiaugiuosi čia būdamas, kadangi komanda ir treneriai mane puikiai priėmė, iš jų jaučiu tik pozityvą. Noriu padėti komandai gerai užbaigti sezoną ir tikiu, kad galime kovoti dėl aukščiausių vietų. Su nekantrumu laukiu savo debiuto“, – Žalgiris.lt pasakojo ekipos naujokas.

„Kauno Žalgirio“ ekipoje legionierius vilkės 24-uoju numeriu pažymėtus marškinėlius.

Zalgiris

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
EUROLYGA