„CBet“
II kėlinys, 7 min.
27
:
38
Atsinaujins po sek
„Žalgiris“
Nokautas bare | „Twitter“ nuotr.

Nokautas bare | „Twitter“ nuotr.

 Muaythai, kikbokso ir MMA turnyruose anksčiau kovojęs 37-erių amerikietis Joe Schillingas nusprendė įgytus įgūdžius pritaikyti ir po karjeros pabaigos.

Internete išplito vaizdo įrašas iš vieno iš barų. Jame matoma, kaip J.Schillingas lengvai stumteli vieną iš vyriškių, kad galėtų praeiti. Tuomet J.Schillingas staiga sustojo, atsisuko atgal ir dviejų smūgių kombinacija „išjungė“ baro klientą Justiną Balboa.

Pats kovotojas aiškina, kad tai buvo savigyna: „Yra 7 milijardai žmonių pasaulyje, o jis išsirinko mane. Tai buvo savigyna, nes kilo grėsmė mano gyvybei. Velniop tą rasistą. Tas idiotas visą vakarą šaipėsi iš vieno juodaodžio vaikino. Naktį jis pradėjo žiūrėti į mane ir repuoti kiekvieną dieną, kuri tik užgrodavo bare. Aš tik pagalvojau, kad jam turbūt kažkas blogai su galva. Kaip matote vaizdo įraše, kai jis atstatė savo „rėmą“ prieš mane, sunerimau dėl savo gyvybės ir tiesiog gyniausi nuo šio pasaulio blogio.“

Policijos teigimu, J.Balboa buvo gerokai įkaušęs. Manoma, kad jis įžeidė J.Schillingo draugę, todėl šis vyriškiui ir smogė, nors pats J.Balboa policijai aiškina, kad buvo sumuštas be priežasties. J.Balboa svarsto galimybę pareikšti kaltinimus J.Schillingui, nors pastarąjį užstojo nemaža dalis tą vakarą bare buvusių žmonių, manančių, kad kovotojas pasielgė teisingai. J.Balboa rimtų sužeidimų nepatyrė, jam tik buvo prakirsta lūpa.

J.Schillingas yra laimėjęs WBC muaythai čempiono diržus, vėliau laimėjo „Glory“ organizacijos turnyrą. Karjeros pabaigoje jis persikėlė į „Bellator“. Paskutinę kovą jis turėjo 2019 m. spalį „Bellator 229“ turnyre, kai buvo nokautuotas Tony Johnsono.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (80)
Registruoti
Anoniminiai (80)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų