„Riterių“ ir „Sūduvos“ rungtynės | BNS/Arno Strumilos nuotr.

„Riterių“ ir „Sūduvos“ rungtynės | BNS/Arno Strumilos nuotr.

 Marijampolės „Sūduvos“ pergalių badas „Optibet A lygoje“ tęsiasi. Vilniaus „Riterių“ atakas atlaikę Lietuvos vicečempionai iš sostinės išsivežė tašką – rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1 (1:1).

Rungtynese aktyviau startavo šeimininkai, kurie marijampoliečiams primetė aktyvų spaudimą. To pasekoje, 13 minutę pirmą rimtą progą įmušti turėjo „Riteriai“. Po Valdemaro Borovskio perdavimo iš kairiojo krašto, Mindaugas Grigaravičius stipriai smūgiavo galva baudos aikštelės centre, bet vartininkas Makis Giannikoglou pademonstravo puikią reakciją atremdamas.

Nors „Sūduvos“ komanda buvo nominalūs rungtynių favoritai, žaidimas Victoro Basadre auklėtiniams nesiklijavo taip, kaip jie norėjo. Dažnai atakos nutrūkdavo perdavimais be adresato baudos aikštelėje arba nesėkmingais reidais šalia baudos aikštelės, o „Riteriai“ klydo mažai.

Kėlinio pabaigoje vilniečiai turėjo auksinę progą išsiveržti į priekį, kai po Semiro Kerlos pražangos prieš M. Grigaravičių buvo paskirtas vienuolikos metrų baudinys. Tačiau M. Giannikoglou atspėjo nestipraus Angelio Lezamos smūgio kryptį ir išgelbėjo savo komandą

Į pertrauką „Riteriai“ galėjo išeiti su įvarčiu kišenėje, bet „Sūduvos“ vartininkas Makis Giannikoglou pademonstravo puikią reakciją ir atrėmė Angelio Lezamos vienuolikos metrų baudinį.

„Riterių“ ir „Sūduvos“ rungtynės | BNS/Arno Strumilos nuotr.

„Riterių“ ir „Sūduvos“ rungtynės | BNS/Arno Strumilos nuotr.

Po pertraukos buvo paskirtas dar vienas vienuolikos metrų baudinys, bet šį kartą – į „Riterių“ vartus. Teisėjas užfiksavo Gyčio Paulausko pražangą prieš Giedrių Matulevičių. Nors Armantas Vitkauskas atspėjo Nicolaso Gorobsovo smūgio kryptį, kamuolys suspurdėjo vartų tinkle.

Valdo Trakio auklėtiniai nepasidavė ir spaudimas davė vaisių. 71 minutę varžovų baudos aikštelėje ranka sužaidė „Sūduvos“ kapitonas Vaidas Slavickas, kuris už antrą geltoną kortelę buvo pašalintas iš aikštės. Paskirtą vienuolikos metrų baudinį stipriu šūviu realizavo M. Grigaravičius.

Iki rungtynių pabaigos daugumoje žaidę „Riteriai“ bandė ieškoti galimybių pelnyti pergalingą įvartį, bet svečiams pavyko atsilaikyti ir išsivežti tašką iš sostinės. Penkis kartus iš eilės nelaimėjusi „Sūduva“ (36 tšk.) bent laikinai taškais susilygino su antroje vietoje žengiančiu „Kauno Žalgiriu“, o „Riteriai“ (22 tšk) taip pat pasivijo penktoje vietoje besirikiuojančią Kauno raj. „Hegelmann Litauen“ komandą.

A lyga

DISKUSIJA
Visi (5)
Registruoti
Anoniminiai (5)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų