Danijos rinktinė | Scanpix nuotr.

Danijos rinktinė | Scanpix nuotr.

Birželio 11-ą dieną prasidėjęs Euro 2020 čempionatas į futbolo aistras įtraukė daugybę žmonių, o kad būtų dar įdomiau stebėti futbolo batalijas, „Sportas.lt“ nuo pat čempionato pradžios pasiūlė dalyvauti Euro 2020 čempionato spėlionėje.

Iki grupių etapo pabaigos dar liko 2 dienos ir 6 rungtynės, o iki pat čempionato pabaigos – dar 21 rungtynės. Tai reiškia, kad net ir tik dabar prisijungę prie spėlionės, galite įšokti į dešimtuką geriausių orakulų ir laimėti šaunius prizus.

Po 30 čempionato rungtynių pirmauja „Sportas.lt“ narys „Tomas bisonas“, surinkęs 109 taškus. Antras žengia „Domis“ su 106 taškais, o trečias – „Vienas2Trys“ su 103 taškais.

Dešimtą ir pirmą vietas skiria vos 12 taškų, o tinkamai susiklosčius aplinkybėms, tokį skirtumą galima panaikinti tiksliai atspėjus vos dviejų rungtynių rezultatus.

Dešimt daugiausiai taškų per visą čempionatą surinkę lankytojai laimės „Viči“ šaltkrepšius, o pirmą vietą užėmęs sirgalius – „Xiaomi“ televizorių!

Kviečiame toliau dalyvauti spėlionėje ir prisijungti naujus futbolo sirgalius. Spėti galėsite tik artimiausių dviejų dienų rungtynių rezultatus, todėl nepamirškite kasdieną užsukti į spėlionę ir užfiksuoti būsimus spėjimus.

SVARBU: Spėti rezultatus gali tik registruoti ir prisijungę Sportas.lt lankytojai. Registruotis galite paspaudę ČIA, o dalyvauti spėlionėje - ČIA.

SPĖLIONĖS TAISYKLĖS:

Spėti rungtynių baigtį galima tik vieną kartą ir tik iki rungtynių pradžios. Kiekvieną dieną spėti galėsite tik artimiausių dviejų dienų rungtynių rezultatus. Taškai sumuojami tik vertinant galutinį rungtynių rezultatą:

- už atspėtą rungtynių laimėtoją arba atspėtas lygiąsias – 1 taškas

- už atspėtą komandos įvarčių skaičių – 3 taškai

- už atspėtą kitos komandos įvarčių skaičių – 3 taškai

Maksimalus per vienerias rungtynes uždirbtų taškų skaičius – 7.

Plačiau apie taisykles galite skaityti paspaudę čia.

Sportas.lt linki jums smagių futbolo akimirkų ir kviečia ne tik žaisti mūsų žaidimuose, tačiau ir sekti visas Euro 2020 naujienas kartu.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti (2)
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų