Marco Rossi | Youtube.com nuotr.

Marco Rossi | Youtube.com nuotr.

 Euro 2020 čempionato F grupės rungtynės tarp Vengrijos ir Prancūzijos rinktinių baigėsi lygiosiomis 1 – 1, o po mačo vengrų treneris Marco Rossi atsikirto visiems kritikams.

„Laszlo Kleinheisleris šiandien buvo geriausias, nors visada, kai jį kviečiu į rinktinę ir išleidžiu į aikštę, žmonės mane kritikuoja. Tai man kelia šypseną. Jei mes suprastume, kas esame ir žinotume, kur randamės, tada tokios kritikos nebūtų. Kaip sakoma Italijoje, idiotų motina visada yra nėščia“, - spaudos konferencijoje kritikams kirto M.Rossi, turėdamas omenyje, kad kvailiai gimsta kiekvieną minutę.

Vengrus treniruojantis italas spaudos konferencijoje buvo labai emocingas: „Nesu tiek kvailas ir arogantiškas, kad pradėčiau žadėti pergale prieš vokiečius Miunchene. Mes į Vokietiją vyksime tam, kad parodytume savo žaidimą. Tikrai neskraidysime padebesiais. Man ši diena yra ypatinga ir to užtenka. Esame įpratę kentėti ir turėti daug problemų. Pasaulio istorija taip jau susiklostė, kad tie, kas turi talento aukštumas pasiekia be didesnių pastangų, nes juos palaimino Dievas, o tie, kurie turi mažiau talento, tokie kaip aš su savo žaidėjais, turi kabintis nagais į savo vietą po saule.“

Vengrijos rinktinė po lygiųjų „mirtininkų“ grupėje išsaugojo viltis patekti į aštuntfinalį. Tiesa, tam jiems reikės pergalės prieš vokiečius. Tose rungtynėse vengrai jau neturės daugiau nei 55 tūkst. sirgalių užnugario, nes mačas vyks ne Budapešte, o Miunchene.

Euro 2020 tvarkaraštis

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų