Robinas Gosensas | Scanpix nuotr.

Robinas Gosensas | Scanpix nuotr.

 Vokietijos rinktinė Euro 2020 čempionato F grupės rungtynėse 4 – 2 nugalėjo Portugalijos futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė pirmąją pergalę.

Geriausiu mačo žaidėju buvo išrinktas Vokietijos rinktinės gynėjas Robinas Gosensas. Jis prie pergalės pridėjo įvartį ir rezultatyvų perdavimą, be to, svariai „prisidėjo“ ir prie Rubeno Diaso įvarčio į savo vartus.

Negana to, pats efektingiausias R.Gosenso mačo momentas protokole taip ir neatsispindėjo. Rungtynių pradžioje vokietis reto grožio „kung-fu“ spyriu pasiuntė kamuolį į portugalų vartus, bet tame epizode buvo užfiksuota nuošalė.

UEFA atstovas Steffenas Freundas po mačo žarstė pagyras R.Gosensui: „Nuostabus Vokietijos rinktinės kairiojo krašto gynėjo pasirodymas. Jis sudalyvavo beveik visose įvarčiais pasibaigusiose atakose, o galiausiai ir pats pelnė įvartį. R.Gosensas puikiai dirbo be kamuolio ir buvo pastebimas tiek puolime, tiek gynyboje. Tai buvo pasaulinės klasės pasirodymas.“

Oficialiam UEFA puslapiui panašiai kalbėjo ir Vokietijos žurnalistas Philas Roberis. Jis pareiškė, kad prieš R.Gosensą po tokio mačo reikia nukelti kepurę.

Simboliška, kad R.Gosensas įsimintiniausią karjeros pasirodymą surengė būtent prieš Cristiano Ronaldo vedamą Portugalijos rinktinę. Vokietis prieš porą mėnesių atskleidė istoriją, kaip C.Ronaldo jį privertė jausti gėdą po vieno iš mačų.

„Po rungtynių su „Juventus“, bandžiau išpildyti savo svajonę turėti C.Ronaldo marškinėlius“, – savo biografijoje „Dreams are Worthwhile“ pasakoja 26-erių metų R.Gosensas. „Po paskutinio švilpuko nuėjau pas jį ir paklausiau: „Cristiano, ar galiu gauti tavo marškinėlius?“ Jis net nepažiūrėjo į mane ir atsakė „ne“.

R.Gosensas papasakojo, kaip jis jautėsi po šio įvyko, nutikusio su anksčiau laikytu idealu.

„Buvau visiškai išraudęs ir susigėdęs“, – sakė R.Gosensas. „Nuėjau toliau ir jaučiausi labai menkas. Žinote tą akimirką, kai kažkas nutinka gėdingo ir jūs apsižvalgote, ar kas nors tai pastebėjo? Būtent man taip buvo ir aš bandžiau tai nuslėpti“.

Beje, po šeštadienio mačo vokietis nusprendė nebeprašyti C.Ronaldo marškinėlių: „Šį kartą po rungtynių neprašiau jo marškinėlių. Tiesiog norėjau pasidžiaugti pergale.“

Euro 2020 tvarkaraštis

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (19)
Registruoti
Anoniminiai (19)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų