Cristiano Ronaldo triukas | „Twitter“ nuotr.

Cristiano Ronaldo triukas | „Twitter“ nuotr.

 Vokietijos rinktinė Euro 2020 čempionato F grupės rungtynėse 4 – 2 nugalėjo Portugalijos futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė pirmąją pergalę. Permainingos šios rungtynės buvo tiek Portugalijos rinktinei, tiek jos lyderiui Cristiano Ronaldo, pasižymėjusiam įvarčiu ir rezultatyviu perdavimu.

Veteranas pirmajame kėlinyje, portugalams jau pirmaujant 1:0, pademonstravo, kad svarbių rungtynių įtampa jo visiškai nekausto. C.Ronaldo pademonstravo įspūdingą triuką, prižiūrimas vokiečių gynėjo Antonio Rudigerio. C.Ronaldo techniškai perkėlė kamuolį per varžovą, o tada, būdamas nusisukęs nuo A.Rudigerio, sugebėjo atlikti tikslų perdavimą komandos draugui.

Tiesa, pačioje rungtynių pabaigoje C.Ronaldo pasižymėjo ir iš prastesnės pusės. Pavojingą ataką kūręs portugalas bandė suklaidinti du varžovus, tačiau labai nesėkmingai paspyrė kamuolį už šoninės linijos ir portugalų ataka tuo pasibaigė.

Beje, C.Ronaldo šiame mače pakartojo dar vieną visų laikų rekordą. Dviejuose stambiausiuose turnyruose – pasaulio ir Europos čempionatuose – portugalas iš viso yra įmušęs 19 įvarčių ir pavijo lyderį Miroslavą Klosę

Visų laikų lyderiai | „Twitter“ nuotr.

Visų laikų lyderiai | „Twitter“ nuotr.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų