Marta Barczok | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

Marta Barczok | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

 Lenkijos futbolo rinktinė šių metų Europos futbolo čempionate vėl sulaukė populiariosios savo sirgalės Martos Barczok palaikymo. Po „Euro 2016“ visame pasaulyje išgarsėjusi lenkė atvyko į Sankt Peterburgą (Rusija), kur stebėjo pirmąjį lenkų mačą su slovakais.

„Ilgą laiką dėl covid-19 apribojimų negalėjome išvykti į futbolo rungtynes. Kai tik draudimai buvo nuimti ir situacija pagerėjo, pasinaudojome pirma proga išvykti į stadioną“, - sakė M.Barczok.

Lenkę išgarsino „Euro 2016“ čempionate Prancūzijoje padaryta nuotrauka. Tada M.Barczok sekėjų skaičius išaugo iki daugiau nei 400 tūkst., o jai buvo suteiktas „Miss Euro“ vardas.

„Skridau į Prancūziją palaikyti Lenkijos rinktinės. Prancūzai stadione padarė mano nuotrauką ir ji staiga paplito internete. Netrukus žiniasklaida man suteikė „Miss Euro“ vardą. Visada su dideliu malonumu einu į stadionus. Lenkijos rinktinės sirgaliai yra nuostabūs, gera kartu su jais traukti palaikymo dainas“, - teigė M.Barczok.

Lenkė, keliaudama paskui šalies rinktinę, yra pasiruošusi išmaišyti visą Europą. Štai šeštadienį lenkai Sevilijoje žais su Ispanijos rinktine ir vėl sulauks M.Barczok palaikymo, kurios neišgąsdino net 4500 km kelionė iš Sankt Peterburgo.

Euro 2020 tvarkaraštis

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų