Andersonas Silva | Instagram.com nuotr

Andersonas Silva | Instagram.com nuotr

 MMA legenda 46-erių brazilas Andersonas Silva šį savaitgalį po 15 metų pertraukos sugrįš į bokso ringą. Ten jo lauks 35-erių meksikietis Julio Cesaras Chavezas.

Meksikietis 2011-2012 m. buvo WBC vidutinio svorio kategorijos pasaulio čempionas, bet pastaruoju metu jo rezultatai suprastėjo J.C.Chavezas jaunesnysis iš paskutinių 5 kovų laimėjo vos 2. Tuo tarpu MMA legenda A.Silva profesionalų bokso ringe turi labai mažai patirties – čia jis kovėsi 2 kartus ir laimėjo 1 kovą. Paskutinį kartą brazilą profesionalioje bokso kovoje buvo galima pamatyti dar 2005 m.

Beje, penktadienį vykusiuose svėrimuose J.C.Chavezas jaunesnysis svėrė 184,4 svaro (83,64 kg) ir šiek tiek viršijo nustatytą limitą. Tuo tarpu A.Silva svėrė 182 svarus (82,55 kg).

Svėrimų ceremonija:

Likus vos kelioms dienoms iki kovos su A.Silva susisiekė buvęs principinis varžovas UFC narve Chrisas Weidmanas. Kraupų kojos lūžį patyręs amerikietis nusprendė atsiprašyti brazilo už 2013 m. įvykius. Tada A.Silva kovoje su Ch.Weidmanu patyrė tokią pačią traumą.

„Jei pameni, tais laikais kartu dalyvaudavome susitikimuose su fanais. Kai kurie sirgaliai norėjo, kad pozuočiau nuotraukoms, kaip blokuoju spyrį, taip pat, kaip tame epizode, kai tau lūžo koja. Iš pradžių sakiau, kad to nedarysiu, nes tai nepagarbu, bet galiausiai nusileidau. Tas kaltės jausmas man iki šiol spaudžia krūtinę. Dabar, kai pats žinau, ką tai reiškia, suprantu, ką tu turėjai tada ištverti ir kaip didvyriškai laikeisi. Juk galėjai laisvai „pasiųsti“ mane ir niekada su manimi nebekalbėti, bet tavo žinutė po mano traumos buvo labai jaudinanti. Noriu tau padėkoti už patarimus ir už įkvėpimą. Tai man padėjo vėl atsistoti ant kojų“, - sakė Ch.Weidmanas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų