Įvartis į savo vartus | „Twitter“ nuotr.

Įvartis į savo vartus | „Twitter“ nuotr.

 2022 m. pasaulio futbolo čempionato atrankoje savo pasirodymą užbaigė Haičio rinktinė, kuri dviejų rungtynių seriją bendru rezultatu 0:4 pralaimėjo Kanados futbolininkams.

Pirmąjį mačą namie Haitis pralaimėjo tik 0:1 ir prieš išvyką turėjo vilčių pakovoti su kanadiečiais. Visgi, atsakomųjų rungtynių antrojo kėlinio pradžioje Haičio vartininkas Josue Duvergeris gerokai sukomplikavo saviškių padėtį.

Kevinas LaFrance‘as nestipriai parideno kamuolį vartininkui, bet šis, panašu, nuleido akis nuo žaidimo objekto ir nesugebėjo sustabdyti kamuolio. Visgi, kamuolys riedėjo taip lėtai, kad J.Duvergeris vis dar galėjo išvengti gėdos, tačiau prie pat vartų linijos jis pamušė kamuolį ne ta koja, kuria norėjo ir kamuolys komiškai įriedėjo į vartus.

Įdomu tai, kad J.Duvergeris gimė Kanadoje ir 2016 m. buvo kviečiamas į šalies jaunių rinktinės stovyklą. Visgi, 2017 m. jį į savo gretas pasikvietė ir Haičio jaunimo rinktinė, kurioje jis sužaidė oficialias rungtynes. Tais pačiais metais, būdamas vos 17-os, J.Duvergeris debiutavo ir Haičio vyrų rinktinėje.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (6)
Registruoti
Anoniminiai (6)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų