Kylianas Mbappe ir Matsas Hummelsas | Scanpix nuotr.

Kylianas Mbappe ir Matsas Hummelsas | Scanpix nuotr.

 22-ejų Prancūzijos rinktinės žvaigždė Kylianas Mbappe visada garsėjo įspūdingomis fizinėmis savybėmis, o antradienį mače su vokiečiais dar kartą pademonstravo pribloškiantį greitį.

Už maždaug 10 metrų nuo Matso Hummelso buvęs K.Mbappe spurtavo taip galingai, kad pirmas suspėjo prie kamuolio. Tiesa, vokietis netrukus pristabdė prancūzą ir atėmė iš jo kamuolį.

Belgijos žiniasklaida paskaičiavo, kad K.Mbappe šiame epizode išvystė 37 km/val. greitį. Taip jis pagerino Leonardo Spinazzolos rekordą ir tapo kol kas greičiausiu „Euro 2020“ futbolininku. Tiesa, tai dar nėra K.Mbappe galimybių riba – 2019 m. rungtynėse su „Monaco“ jis išvystė 38,5 km/val. greitį.

Žinoma, K.Mbappe dar tolokai iki greičiausio visų laikų žmogaus Usaino Bolto (beveik 45 km/val. maksimalus greitis), tačiau olimpinė ir Europos sprinto čempionė belgė Kim Gevaert sako, kad lyginti K.Mbappe su U.Boltu – neteisinga.

„Lyginti jį su Boltu – nesąmonė. Juk Mbappe tokį greitį išvysto futbolo aikštėje su bucais. Šių laikų futbole jo greitis yra tiesiog neprilygstamas. Būtų tikrai įdomu pamatyti, kokį greitį Mbappe pasiektų, jei metus paskirtų tik sprinto treniruotėms. Būtų įdomu jį pamatyti olimpiniame sprinto finale“, - svarstė K.Gevaert.

Euro 2020 tvarkaraštis

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų