Timothy Castagne | Scanpix nuotr.

Timothy Castagne | Scanpix nuotr.

 Praėjusį šeštadienį „Euro 2020“ čempionato rungtynėse Sankt Peterburge susitiko Belgijos ir Rusijos rinktinės, o šis mačas jau 27-ą minutę baigėsi Belgijos rinktinės gynėjui Timothy Castagne.

Belgas aikštės viduryje kovojo dėl kamuolio su Rusijos rinktinės saugu Daleru Kuziajevu. Abu žaidėjai susidūrimo metu nukentėjo – T.Castagne buvo pakeistas iš karto, o D.Kuziajevas – po 3 minučių. Po rungtynių patvirtinta, kad belgas patyrė dvigubą akiduobės lūžį. T.Castagne čempionatas jau baigėsi.

Gynėjas neseniai ištvėrė operaciją. Planuota, kad ji truks 2-4 valandas, tačiau visas procesas užtruko net 6 valandas. Artimiausiomis dienomis jis bus išleistas iš ligoninės, bet dar bent 15 dienų turės ilsėtis. Geriausiu atveju jis futbolą vėl galės žaisti po 6 savaičių, bet reabilitacija gali užtrukti ir iki 8 savaičių.

Belgijos žiniasklaidos teigimu, T.Castagne pasisakė bent jau tiek, kad jis išvengė pačio blogiausio scenarijaus. Jei belgo veidas didžiausią smūgį būtų gavęs 3 cm aukščiau, tuomet jis būtų galėjęs patirti rimtą neurologinį pažeidimą, kas veikiausiai būtų užbaigę jo karjerą.

T.Castagne dar vaikystėje kentė dėl egzoforijos (slaptas žvairumas, kuris natūraliai nėra matomas, o nustatomas tik atliekant specialius testus). Jam dažnai dvejindavosi akyse, todėl 2015 m. belgui buvo atlikta operacija.

Euro 2020 tvarkaraštis

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų