Stanislavas Čerčesovas ir Olga Buzova | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

Stanislavas Čerčesovas ir Olga Buzova | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

 Rusijos rinktinė Sankt Peterburge jau netrukus mėgins reabilituotis po prasto starto Europos futbolo čempionate – antrajame B grupės mače jų lauks pirmą kartą čempionate žaidžianti ir Daniją jau nugalėjusi Suomija.

„Suomija įveikė Daniją, jie yra kieta ir organizuota komanda. Jie ginasi giliai ir yra pavojingi kontratakose. Privalome parodyti geriausią žaidimą ir nesuteikti jiems šansų“, - prieš mačą sakė Rusijos rinktinės strategas Stanislavas Čerčesovas.

Rusų spaudos konferencijoje netrūko linksmų momentų. Neseniai Rusiją apskriejo dainininkės Olgos Buzovos interviu „Match TV“ sporto kanalo eteryje, kuriame komentatorius Dmitrijus Gubernijevas šaipėsi iš dainininkės menkų žinių apie futbolo taktiką ir dar priminė jai alkoholizmo problemas. O.Buzova pasišlykštėjo tokiu D.Gubernijevo elgesiu, sakė, kad tiesiog nori palaikyti Rusijos rinktinę, o po klausimo apie konjako gėrimą rytais vos sutramdė ašaras. S.Čerčesovas spaudos konferencijoje pripažino nematęs to interviu ir paaiškino, kodėl O.Buzovos neįleistų į Rusijos rinktinės rūbinę.

„Kol vyksta čempionatas, televizoriaus nežiūriu ir nemačiau interviu su Buzova. Man smagu, kad žmonės domisi Rusijos rinktine ir rūpinasi jos rezultatais, o kritika mums buvo pelnyta. Net ir po pergalių galima sulaukti kritikos. Tai yra normalu. Dabar turime atsitiesti po pralaimėjimo ir mums rusų palaikymo labai reikės. Ar įsileisime Buzovą į rūbinę? Ne, tradiciškai mes gražių merginų į rūbinę neįleidžiame, nes tada žaidėjai koncentruosis į jas, o ne į rungtynes. Matote, dabar čia sėdi Džikija. Jam reikia galvoti apie rungtynes, o ne gražias merginas“, - linksmai atsakė S.Čerčesovas, su kuriuo kartu konferencijoje dalyvavo Rusijos rinktinės gynėjas Georgi Džikija.

Kitame epizode S.Čerčesovas atsidarė „Coca-Colos“ buteliuką ir iš jo atsigėrė, o G.Džikija nepraleido progos trenerio „patraukti per dantį“.

„Ar tu nematei, ką vakar su „Coca-Cola“ padarė Cristiano? Jis ją patraukė“, - juokėsi G.Džikija.

Euro 2020 tvarkaraštis

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų