Vladimiras Čeburinas | Elvio Žaldario nuotr.

Vladimiras Čeburinas | Elvio Žaldario nuotr.

FK „Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas po Čempionų lygos pirmojo atrankos etapo burtų, kurie Lietuvos čempionams lėmė akistatą su Šiaurės Airijos atstovu Belfasto „Linfield“, nei pernelyg džiaugėsi, nei liūdėjo.

„Pirma, reikia suprasti kad tai šalies čempionai. Antras dalykas – Šiaurės Airijoje vyrauja jėgos futbolas. Laukia sunkios rungtynės. Visos komandos sieks patekti toliau, bet mes galbūt to norime labiau. Lengva nebus, bet galvoju kad burtai normalūs. Dabar mintys yra apie artimiausias rungtynes, bet ruošimės ir toms, galvosime kaip suderinti žaidimą, kad būtume tvirtesni Čempionų lygoje“, – kalbėjo specialistas.

Burtai lėmė, jog „Žalgiris“ žais pirmąsias rungtynes namuose, o antras išvykoje.

„Anksčiau buvo galvojama, kad namuose antros rungtynės yra pranašumas. Tačiau dabar tie skirtumai jau nebe tokie ryškūs. Kartais geriau sužaisti ir išvykoje, kai varžovų komanda daugiau leidžia laiko puolime, daugiau stengiasi kurti, organizuoti, ir ėl to daro daugiau klaidų gynyboje. Bet čia viską sprendžia komandų meistriškumas, priklauso ir nuo komandos filosofijos, stiliaus. Pirmos rungtynės bus labiau žvalgybinės. Bus svarbu sužinoti kaip varžovas žaidžia, kokią filosofiją turi šiandien. Pirmose rungtynėse galėsime susitelkti į savo žaidimą. Antros rungtynės jau bus dėl rezultato, komandos žinos viena kitą, stiprias, silpnas vietas“, – svarstė V. Čeburinas.

Praėjusį sezoną dėl UEFA sprendimo Europos taurėse „Žalgiris“ turėjo verstis be savo žiūrovų palaikymo stadione – ištikimiausieji komandos aistruoliams galėjo tik susiburti už stadiono tvoros.

„Žiūrovų sugrįžimas bus didelis pliusas. Aistruoliai yra dvyliktas žaidėjas aikštėje. Jie mus palaiko, stumia į priekį, verčia siekti rezultato. Tai didelė parama“, – patikino treneris.

Čempionų lygos pirmojo atrankos etapo rungtynės vyks liepos 6-7 ir 13-14 dienomis.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų