Tysonas Fury ir Deontay Wilderis | Scanpix nuotr.

Tysonas Fury ir Deontay Wilderis | Scanpix nuotr.

  Palankaus teismo sprendimo sulaukęs amerikietis Deontay Wilderis (42-1-1, 41 nokautas) šiemet galės trečią kartą susikauti su iki šiol nenugalėtu britu Tysonu Fury (30-0-1, 21 nokautas) ir pamėgins iš jo atsiimti WBC sunkiasvorių pasaulio čempiono diržą.

Antradienį įvyko pirmoji D.Wilderio ir T.Fury spaudos konferencija bei akistata nuo tada, kai praėjusių metų vasarį T.Fury privertė išmesti D.Wilderio trenerį rankšluostį ir nutraukti kovą.

D.Wilderis atleido tai padariusį Marką Brelandą bei pasisamdė buvusį savo varžovą, kurį pats nokautavo – Maliką Scottą.

Jeigu buvo tikėtasi, kad T.Fury ir D.Wilderis, kaip prieš pirmąsias dvi kovas, velsis į ginčus ir nevengs „purvinų kalbų“, tai šį kartą viskas buvo atvirkščiai.

T.Fury buvo geros nuotaikos ir nevengė kalbėti, tačiau D.Wilderis vėlavo pusvalandį, atėjo užsidėjęs ausines ir akinius nuo saulės ir nepratarė nei žodžio. Tiesa, jis pasakė įžanginę kalbą bei padėkojo savo komandai, tačiau tik tiek.

„Noriu padėkoti Viešpačiui ir Išganytojui Jėzui Kristui“, – sakė D.Wilderis. „Noriu padėkoti savo nuostabiai komandai ir savo stipriai teisinei komandai. Pakankamai pasakyta. Laikas nukirsti galvą. Ateikite liepos 24-ą. Bus kraujo. Pirkite bilietus dabar. Greitai susitiksime“.

D.Wilderis ne tik nekalbėjo su renginio vedėja iš ESPN Crystina Poncher, tačiau neatsakė ir į nei vieną žiniasklaidos klausimą. Vietoje D.Wilderio kalbėjo M.Scottas, o pats boksininkas, prasėdėjęs visą konferenciją, atsistojo priešais T.Fury ir išstovėjo kone šešias minutes. D.Wilderis nusiėmė akinius nuo saulės, toliau įdėmiai žiūrėjo į T.Fury, tačiau nepratarė nei žodžio. Galiausiai, kai šalia abiejų boksininkų atsistojo jų komandos ir pradėjo „purvinų kalbų“ karą, D.Wilderis nusisuko ir nuėjo.

Po šios netradicinės spaudos konferencijos T.Fury kalbėjosi su žiniasklaida bei įvertino D.Wilderio tylą.

„D.Wilderis yra idiotas, o aš tokių nepateisinu“, – „The Athletic“ sakė WBC čempionas. „Jis nenori čia būti. Jis bandė padaryti psichologinį dalyką, bet jam reikėjo, kad kažkas jį išgelbėtų, nes jis nenori čia būti ir jam buvo nepatogu žiūrėti į mane. Jis yra šūdų krūva“.

Pirmoji D.Wilderio ir T.Fury kova įvyko 2018 m. gruodį, o tada D.Wilderis 12-ame raunde pasiuntė T.Fury į nokdauną , tačiau britas sugebėjo atsistoti ir kova baigėsi lygiosiomis, o tuomet buvo pasirašyta dar dviejų kovų sutartis.

Su T.Fury dirbanti „Top Rank“ praėjusiais metais nukėlė trečią kovą dėl COVID-19 ir televizijos ir planavo, kad britas susikaus su tautiečiu Anthony Joshua, tačiau teismas įpareigojo T.Fury stoti prieš D.Wilderį.

T.Fury sako, kad D.Wilderis pralaimėjo dar prieš žengiant į ringą.

„Jis yra psichologiškai sužeistas. Jis kaip sužeistas gyvūnas. Jis pralaimėjo dar prieš žengiant į ringą ir man tai bus lengva naktis“, – sakė nokautą trečiame raunde prognozavęs T.Fury.

D.Wilderis po antrosios kovos kaltino išėjimo į ringą metu dėvėtą sunkų kostiumą, kuris neva susilpnino jo kojas, taip pat kaltino T.Fury dėvėjus sunkesnes pirštines.

„Jis yra pasiteisinimų kūrėjas ir mes visi nuo to pavargome“, – sakė T.Fury. „Bokse kartais laimi, kartais pralaimi. Visada atsiras kažkas, kas tą naktį gali būti geresnis už tave. Vieną naktį tave tiesiog gali įveikti geresnis už tave. Iš ten, kur aš kilau, tu tiesiog paspaudi jo ranką ir sakai: „Teisingas žaidimas, prigausiu tave kitą kartą“. Tai tiek. Visi tie jo pasiteisinimai neverti dėmesio. Tai yra šiukšlių krūva. Jis ir vėl bus sumuštas“.

Pats T.Fury į spaudos konferenciją atėjo iki pusės nuogas ir atrodė, kad yra pasiruošęs kovoti jau dabar. Jis negali sulaukti trečiosios kovos su D.Wilderiu, kad galėtų pagaliau susitikti su A.Joshua ir suvienyti čempionų diržus.

Dar kartą apmąstydamas tylų D.Wilderio elgesį, T.Fury susimąstė: „O ką jis gali pasakyti? Mes visi girdėjome jo tuos pasiteisinimus. Tikriausiai tai geriausias dalykas, kurį jis padarė per visą savaitę. Niekas jo negali paklausti, kodėl jis sakė tuos visus pasiteisinimus. Tiesą sakant, gera idėja.

Jis pažemino save, savo sirgalius ir JAV žiniasklaidą. Žmonės atvyko čia tam, kad išgirstų, ką jis pasakys ir kaip reklamuos kovą“.

T.Fury tikisi, kad bus atlaisvinti kelionių draudimai ir britai galės atskristi į JAV bei palaikys jį kovoje. Po to, kai D.Wilderis atsisakė galimybės pritraukti naujų sirgalių, T.Fury mano, kad sirgalių palaikymas bus vienpusis reikalas: „Esu tikras, kad sienos atsivers. O jeigu ir ne, esu tikras, kad turėsiu pakankamai sirgalių, kad tai būtų vienpusis reikalas“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų