Tysonas Fury ir Deontay Wilderis | „Stop“ kadras

Tysonas Fury ir Deontay Wilderis | „Stop“ kadras

  Palankaus teismo sprendimo sulaukęs amerikietis Deontay Wilderis (42-1-1, 41 nokautas) šiemet galės trečią kartą susikauti su iki šiol nenugalėtu britu Tysonu Fury (30-0-1, 21 nokautas) ir pamėgins iš jo atsiimti WBC sunkiasvorių pasaulio čempiono diržą.

Trečioji jų kova įvyks liepos 24-ą dieną „T-Mobile“ arenoje Las Vegase, o birželio 15-ą abu kovotojai spaudos konferencijoje pirmą kartą susitiko akis į akį po to, kai praėjusių metų vasarį T.Fury trečiame ir penktame raunduose pasiuntė į nokdaunus D.Wilderį bei galiausiai septintame raunde privertė D.Wilderio kampą išmesti rankšluostį.

Spaudos konferencija vėlavo daugiau nei pusvalandį, o į ją T.Fury atėjo iki pusės nuogas ir iš karto pademonstravo bokso judesius. D.Wlderis buvo kur kas kuklesnis ir ramiai įėjo į spaudos konferencijos kambarį bei dėvėjo kaukę.

„Norėčiau padėkoti savo nuostabiai komandai, norėčiau padėkoti savo stipriai teisinei komandai. Viskas pasakyta, laikas nuimti jo galvą“, – savo pirmuosius ir, kaip vėliau paaiškėjo, vienintelius žodžius ištarė D.Wilderis.

D.Wilderis pirmą kartą pasirodė su naujuoju savo treneriu, buvusiu varžovu, kurį pats nokautavo – Maliku Scottu, pakeitusiu Marką Brelandą, išmetusį rankšluostį.

D.Wilderis nusprendė tylėti visą spaudos konferenciją, o už jį kalbėjo M.Scottas.

„Mes visada turėjome sutarėme lyg broliai. Norėjau įsitikinti, kad ta chemija bus tokia pati ir kaip trenerio bei kovotojo. Esu sužavėtas juo ir tai, kaip jis sugeba prisitaikyti“, – sakė M.Scottas. „Toks kovotojas kaip Deontay turi neapdorotą galią. Mūsų chemija yra kovoti iš visų jėgų. Neabejoju, kad Deontay bus dukart pasaulio sunkiasvorių čempionas“.

Tuo tarpu T.Fury taip pat buvo užtikrintas savo pergale.

„Mes jau tai girdėjome prieš tai. Jis tai sakė ir praėjusį kartą. Visi žinome, kas tada krito“, – sakė T.Fury. „Kad ir kokie kovų kalneliai buvo, yra kaip yra. Aš už tai gaunu pinigus. Tegu bus D.Wilderis, priverskime jį dar kartą pasislėpti. Žiūriu į ateitį, nežiūriu į praeitį. Tikiuosi, kad jis atsineš kažką kitokio, jam to reikia“, – sakė T.Fury.

M.Scotto taip pat buvo paprašyta paaiškinti, kodėl D.Wilderis nusprendė neatsakinėti į jokius klausimus.

„Tikiuosi, kad jis laimės ir laimės didingai. Jis yra labai užsispyręs, tačiau kaip ir daugelis apdovanotų žmonių, jie turi tam tikrų dalykų. Kol Deontay duoda tai, ko aš noriu, man nerūpi“, – sakė M.Scottas.

Vėliau T.Fury įsivėlė į diskusiją su M.Scottu bei atskleidė, kad turėjo sparingų su juo bei pabrėžė, kad M.Scottas negali išmokyti D.Wilderio būti puikiu kovotoju, kai jis pats tokiu nebuvo.

„Negali tikėtis, kad jis padaryti kažką, ko M.Scottas nesugebėjo padaryti. Mes turėjome sparingus, abu žinome, kas ten įvyko“, – sakė T.Fury. „Visi turi žaidimo planą, kol neįžengia į ringą. Gali jį išmokyti sportuoti sporto salėje, tačiau ringe jis bus tas pats D.Wilderis. Nematau, kaip jis darytų kažką kito. D.Wilderis sugeba daryti vieną triuką – turi vieno smūgio galią. Aš galiu pasakyti savo kovos planą, nes jis nieko dėl to negalės padaryti. Ką aš padarysiu, tai bėgiosiu aplink jį lyg būčiau 18-metis vairuotojas, o jis – žmogus. Aš didinu savo svorį, ieškosiu didžiulio nokauto. Pažiūrėsime, ar galėsiu jį įveikti greičiau nei per septynis raundus“.

D.Wilderio ir T.Fury buvo paprašyta stoti vienas prieš kitą. Kovotojai tai padarė, D.Wilderis net nusiėmė akinius ir įdėmiai žiūrėjo į T.Fury.

D.Wilderis ir toliau nekalbėjo, o T.Fury pasisveikino su savo varžovu. Praėjus keletui minučių renginio vedėja paprašė atsisukti į fotografus ir papozuoti, tačiau nei vienas iš kovotojų nenuleido savo žvilgsnio. Praėjus daugiau nei 4 minutėms abiejų kovotojų komandos stojo vienas prieš kitą ir pradėjo „nešvarias kalbas“. Galiausiai, po maždaug šešių minučių akistatos, D.Wilderis užsidėjo akinius ir išėjo, tuo tarpu T.Fury dar kurį laiką stovėjo.

Visa spaudos konferencija:

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų