Marcusas Bergas | Scanpix nuotr.

Marcusas Bergas | Scanpix nuotr.

 Pirmadienį Euro 2020 čempionato rungtynėse Ispanijos rinktinė 0 – 0 sužaidė su Švedijos ekipa.

Švedai 61-ą minutę turėjo puikią progą išsiveržti į priekį, kai keletą varžovų suklaidinęs A.Isakas atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau jo tiksliai uždaryti nepavyko Marcusui Bergui.

Pasibaigus rungtynėms, M.Bergas socialiniuose tinkluose sulaukė tūkstančių neapykantos pilnų žinučių, dėl kurių jam teko išsitrinti socialinius tinklus, o Švedijos futbolo federacija pradėjo tyrimą.

„Buvo pranešta, turime pamatyti, kur tai nuves. Tai nėra priimtina“, – sakė M.Bergas. „Aš išjungiau socialinius tinklus. Deja, tu žinai, kad po praleisto šanso prasidės šūdo pylimas. Buvo sunki diena, o tai, kas vyksta socialiniuose tinkluose yra velniškai liūdna“.

Švedijos saugumo vadovas Martinas Fredmanas patvirtino, kad bus parengtas pranešimas ir išsiųstas policijai.

„Tikriausiai yra daug tokių, kurie šiandien pabunda ir apgailestauja dėl to, ką parašė vakar, tačiau jums gali paskambinti policija“, – sakė M.Fredmanas.

Švedijos socialinės žiniasklaidos kanalai jau anksčiau buvo pilni neapykantos, kai Dejanas Kulusevski turėjo teigiamą koronaviruso testą ir buvo kaltintas viruso atnešimu į komandą po vakarienės su draugais.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų