Geriausi internautų pokštai po D.Marshallo klaidos ir įvarčio iš 45 metrų atstumo | „Twitter“ nuotr.

Geriausi internautų pokštai po D.Marshallo klaidos ir įvarčio iš 45 metrų atstumo | „Twitter“ nuotr.

 Pirmadienį vykusiose Euro 2020 čempionato D grupės rungtynėse tarp Škotijos ir Čekijos rinktinių buvo pelnytas reto grožio įvartis.

Patrikas Schickas 52-ąją minutę nuostabiu smūgiu nuo vidurio aikštės pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir padvigubino Čekijos rinktinės pranašumą 2:0. Šioje situacijoje savo vartus palikęs Škotijos rinktinės vartininkas Davidas Marshallas desperatiškai bandė parbėgti į savo vietą, bet jau buvo per vėlu. Paskaičiuota, kad P.Schickas įvartį įmušė iš 45,45 metro atstumo. Tai tolimiausias įvartis Europos čempionate nuo 1980 m., kai buvo pradėta skaičiuoti tokia statistika.

„Mačiau, kad varžovų vartininkas yra toli nuo vartų. Tai pastebėjau dar pirmajame kėlinyje ir žinojau, kad jei atsiras proga, pabandysiu tuo pasinaudoti“, - kalbėjo P.Schickas.

D.Marshallą po rungtynių pabandė užstoti Andrew Robertsonas: „Davidas Marshallas buvo reikiamoje vietoje. Jis buvo pasiruošęs sulaukti perdavimo iš gynėjų ir pratęsti ataką, o tas čekų smūgis pasitaiko kartą per milijoną atakų.“

Vartininko nekaltino ir treneris Steve‘as Clarke‘as: „Aišku, jei jis būtų stovėjęs ant vartų linijos, tai tą kamuolį būtų sugavęs, tačiau tuo metu jis laukė perdavimų iš gynėjų ir laikėsi numatytos taktikos. Tiesiog tai buvo fantastiškas įvartis. Vietoj to, kad verstume kaltę vartininkui, gal geriau pagirkime žaidėją, kuris atliko tokį smūgį.“

Tiesa, internautai D.Marshallui nebuvo tokie gailestingi. Škotijos rinktinės vartų sargas greitai tapo „memų“ objektu.

Geriausi internautų pokštai po D.Marshallo nesėkmės:

Euro 2020 tvarkaraštis

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų