Marko Arnautovičius | „Twitter“ nuotr.

Marko Arnautovičius | „Twitter“ nuotr.

 Austrijos rinktinė Euro 2020 čempionato C grupės rungtynėse 3 – 1 nugalėjo Šiaurės Makedonijos futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė pirmąją pergalę.

Austrų pergalę 89-ą minutę įvarčiu įtvirtino Marko Arnautovičius. Teigiama, kad po šio įvarčio austras ėmė rėkti: „kru*** tavo albanę motiną“. Manoma, kad M.Arnautovičiaus žodžiai buvo skirti albanų kilmės Šiaurės Makedonijos rinktinės žaidėjui Ezgjanui Alioski. M.Arnautovičiaus venomis teka ir serbiškas kraujas, o Serbijos ir Albanijos bei Šiaurės Makedonijos santykiai istoriškai nėra patys geriausi.

Ši naujiena nebuvo iš piršto laužta, nes pats M.Arnautovičius „instagram“ tinkle suskubo atsiprašinėti dėl išsakytų žodžių.

„Užvaldytas emocijų vakar pasakiau keletą žodžių dėl kurių norėčiau atsiprašyti. Labiausiai atsiprašau savo draugų Albanijoje ir Šiaurės Makedonijoje. Noriu aiškiai pasakyti, kad nesu rasistas. Turiu draugų praktiškai kiekvienoje šalyje ir visada pasisakau už įvairovę. Visi, kurie mane pažįsta, tai žino“, - rašė M.Arnautovičius.

Euro 2020 tvarkaraštis

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų