Neymaras | Scanpix nuotr.

Neymaras | Scanpix nuotr.

 Jau liepos 21- rugpjūčio 7 dienomis Tokijuje vyks olimpinis futbolo turnyras. Vyrų varžybose tradiciškai bus laikomasi amžiaus limito. Šį kartą jame galės dalyvauti tie futbolininkai, kurie gimė 1997 m. sausio 1 d. ir vėliau, taip pat liko leidimas kiekvienai rinktinei pasikviesti iki trijų vyresnių žaidėjų.

Olimpinių čempionų titulą ginsiantys brazilai komandoje norėjo matyti Neymarą ir Marquinhosą, tačiau sulaukė prastų žinių. PSG klubas pranešė, kad draudžia žaidėjams vykti į Tokijo olimpiadą.

Šiuo metu Neymaras ir Marquinhosas gina Brazilijos rinktinės garbę „Copa America“ turnyre. PSG pagal kontraktuose numatytą sąlygą privalo išleisti žaidėjus į oficialius FIFA čempionatus. Tokijo olimpinių žaidynių turnyras, PSG teigimu, nėra oficialus FIFA turnyras, nėra įtrauktas į jo kalendorių, todėl PSG neprivalo į jį išleisti futbolininkų.

PSG taip pat tikina, kad žaidėjams šiame sezone ir taip teko didžiulis krūvis, todėl nesinori dar labiau rizikuoti žaidėjų sveikata, be to, dalyvavimas olimpiadoje apsunkintų Neymaro ir Marquinhoso pasiruošimą naujam sezonui su PSG komanda.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų