Chabibas Nurmagomedovas ir Luisas Figo | Instagram.com nuotr

Chabibas Nurmagomedovas ir Luisas Figo | Instagram.com nuotr

 MMA kovotojo karjerą baigęs buvęs UFC lengvo svorio kategorijos pasaulio čempionas Chabibas Nurmagomedovas yra užkietėjęs futbolo sirgalius, kuri buvę treniruočių partneriai neretai pavadindavo vaikščiojančia futbolo enciklopedija.

Europos futbolo čempionatas šiemet rengiamas ir Rusijoje, todėl nieko nuostabaus, kad Ch.Nurmagomedovas nepraleido progos nuvykti į Sankt Peterburgą, kur iš arti stebėjo rusų ir belgų rungtynes. Ten jis sutiko futbolo legendą Luisą Figo, kuris yra vienas iš čempionato ambasadorių.

„Brolau, labai smagu vėl buvo tave pamatyti“, - rašė L.Figo po nuotrauka su Ch.Nurmagomedovu.

Pats kovotojas pasidalino savo prognozėmis ir įvardijo dvi kandidates laimėti „Euro 2020“: „Kaip manote, kas laimės svarbiausią trofėjų Europoje? Aš manau, kad tai bus Anglija arba Belgija.“

Priminsime, kad kovotojo karjerą baigęs Ch.Nurmagomedovas dabar pats treniruoja jaunuosius kovotojus bei vis dažniau pasirodo futbolo aikštėje. Dagestanietis yra minėjęs, kad jei atsirastų jį dominantis pasiūlymas, tai jis sutiktų pasirašyti kontraktą su futbolo klubu.

Euro 2020 tvarkaraštis

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (5)
Registruoti
Anoniminiai (5)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų