Cristiano Ronaldo | Scanpix nuotr.

Cristiano Ronaldo | Scanpix nuotr.

 Jau antradienį Euro 2020 čempionatą rungtynėmis su Vengrija pradės 2016 m. čempionato nugalėtoja Portugalijos rinktinę, kurią vėl į priekį ves 36-erių metų futbolo legenda Cristiano Ronaldo.

Prieš būsimas rungtynes C.Ronaldo lankėsi spaudos konferencijoje, kurioje bendravo su žiniasklaida. Portugalo buvo paklausta ir apie jo ateitį Turino „Juventus“ klube, spekuliacijas apie perėjimą į „Manchester United“ ar Paryžiaus „Saint-Germain“.

„Aš daugelį metų žaidžiu aukščiausiu lygiu ir tai manęs neveikia. Galbūt, jeigu man būtų 18 ar 19 metų, galbūt naktimis nemiegočiau, tačiau man jau 36-eri. Kad ir kas bus ateityje, tai bus geriausia – ar liksiu „Juventus“, ar persikelsiu į kitą klubą.

Dabar svarbiausia yra Europos čempionatas, kuris man yra penktasis. Visgi jaučiuosi taip lyg tai būtų pirmasis. Norime sužaisti geras rungtynes nuo pat pirmojo mačo.

C.Ronaldo taip pat buvo pasiteirauta apie sportinę formą ir tai, kaip jis ją palygintų su tada, kai buvo jaunesnis.

„Asmeniniu požiūriu aš nesu tas pats žaidėjas, koks buvau prieš 10 ar 18 metų. Galbūt net ne toks, koks buvau prieš penkerius metus. Mes visi prisitaikome. Protingiausi žaidėjai sugeba prisitaikyti. Aš esu labiau subrendęs, o jeigu žaidėjas nori rungtyniauti daug metų, jis privalo mokėti prisitaikyti.

Skaičiai kalba už save. Nuo 18 iki 36 metų ar išmokau prisitaikyti, visada galėdavau laimėti tiek individualiai, tiek su komandomis. Visą savo karjerą aš sugebėdavau prisitaikyti“, – sakė C.Ronaldo.

Linksmas epizodas įvyko dar prieš prasidedant spaudos konferencijai, kai C.Ronaldo patraukė Euro 2020 rėmėjo „Coca-Cola“ buteliukus ir paskatino visus gerti vandenį.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (5)
Registruoti
Anoniminiai (5)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų