Kovos akimirkos | „Twitter“ nuotr.

Kovos akimirkos | „Twitter“ nuotr.

 Niukasle (Didžioji Britanija) vykusiame profesionalų bokso vakare 24-erių argentinietis Jeremias Ponce (28-0, 18 nokautų) 10-ajame raunde techniniu nokautu nugalėjo 27-erių britą Lewisą Ritsoną (21-2, 12 nokautų).

J.Ponce taip dominavo kovoje, kad L.Ritsono treneriai nusprendė įmesti į ringą rankšluostį ir apsaugoti kovotoją nuo papildomos žalos. Visgi, ringo arbitras Steve‘as Gray su tuo nesutiko, išmetė rankšluostį už ringo ir liepė tęsti kovą. J.Ponce toliau dominavo ringe ir S.Gray galiausiai nutraukė kovą, o vėliau turėjo teisintis dėl savo sprendimo.

„Žinau, kad tu pats norėjai tęsti kovą, todėl aš ir išmečiau rankšluostį. Jei būtum praleidinėjęs smūgius į galvą, tada būčiau iš karto sustabdęs kovą, bet tuo metu tave atakavo į korpusą. Maniau, kad vis dar turi jėgų, nes atsakinėjai į varžovo atakas“, - rūbinėje L.Ritsonui sakė S.Gray.

Tokie teisėjo pasiaiškinimai neįtikino bokso vadybininko Eddie Hearno: „Manau, kad reikėtų panaikinti ringo arbitrams teisę išmesti rankšluostį. Mačiau tuos įrašus, kur jis aiškina, kad nestabdė kovos, nes tuo metu buvo smūgiuojama į korpusą. Steve‘as šiaip yra labai geras teisėjas, tik toje kovoje to neparodė. Ritsonas nebuvo net arti pergalės, šansų laimėti neturėjo, tai kam tęsti kovą? Gerai, kad viskas netrukus baigėsi, nes tas teisėjo sprendimas galėjo turėti liūdnų pasekmių. Ritsonas tuo metu dengė tik korpusą, o galvos visiškai nedengė ir galėjo būti rimtai sužeistas. Laimei, viskas baigėsi gerai.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų