Michaelis Greggoritschas  | „Stop“ kadras

Michaelis Greggoritschas | „Stop“ kadras

 Sekmadienį Euro 2020 čempionato C grupės rungtynėse Austrijos rinktinė 3 – 1 nugalėjo Šiaurės Makedonijos futbolininkus ir iškovojo pirmą pergalę Europos čempionatų istorijoje.

Rezultatui esant 1 – 1, 78-ą minutę įvartį pelnė Michaelis Gregoritschas ir vėl sugrąžino austrams persvarą, o 89-ą minutę pergalę užtikrino Marko Arnautovičius.

Kalbėdamas po rungtynių, M.Gregoritschas neslėpė ašarų: „Tai fantastiška, man tai reiškia viską. Šiandien mano brolio 35-asis gimtadienis, turėjau labai sunkius metus. Šį įvartį skiriu visiems tiems, kurie manimi tikėjo – mano šeimai, merginai“.

Vėliau, Euro2020.com portalui M.Gregoritschas pridėjo: „Turėjau sunkius du metus, o tai, kad patekau į galutinę komandos sudėtį nebuvo savaime suprantama. Atidaviau visas jėgas kiekvienoje treniruotėje ir ačiū Dievui, kad įmušiau. Šiuo metu esu visiškai priblokštas“.

M.Gregoritscho įvartis taip pat yra simbolinis – jis 700-asis Europos čempionatų istorijoje (nuo 1960 m.).

Austrija tik trečią kartą dalyvauja Europos čempionate (2008, 2016 ir 2020 m.). Abejose prieš tai vykusiuose čempionatuose austrai buvo eliminuoti jau grupių etapa, o kiekviename turnyre iškovojo po tašką.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų