Kylianas Mbappe | Youtube.com nuotr.

Kylianas Mbappe | Youtube.com nuotr.

 Dabartiniai pasaulio čempionai prancūzai, net ir patekę į Europos futbolo čempionato „mirtininkų“ grupę, yra vadinami pagrindiniais favoritais iškovoti titulą. Tiesa, jiems koją gali „pakišti“ prastėjantis mikroklimatas rinktinės viduje.

Viskas prasidėjo antradienį po prancūzų pergalės kontrolinėse rungtynės 3:0 prieš bulgarus. Olivier Giroud tada per paskutines 7 pagrindinio laiko minutes įmušė 2 įvarčius ir įtvirtino pergalę, o po rungtynių „įgėlė“ kai kuriems komandos draugams dėl to, kad jie per retai atlieka perdavimus puolėjui Puolėjas vardų ir pavardžių neminėjo, bet daugelis iš karto padarė išvadą, kad jis kalba apie Kylianą Mbappe. Prancūzijos rinktinės treneris Didier Deschampsas bandė sutaikyti futbolininkus. „RMC Sport“ teigimu, O.Giroud netgi atsiprašė K.Mbappe, tačiau šis atsiprašymo nepriėmė.

Neseniai vykusioje spaudos konferencijoje K.Mbappe plačiau papasakojo apie konfliktą su komandos draugu: „Kalbėjausi su Giroud. Visi žino, kas nutiko ir tiesa yra ta, kad tai mane kiek paveikė, bet nesiruošiame iš to pūsti „burbulo“, nes čia esame ne tam, kad aiškintumės asmeninius santykius, o tam, kad atstovautume Prancūzijai. Mane supykdė ne tiek jo žodžių turinys, bet tai, kad jis viską pasakė viešai. Aš suprantu, kad kiekvienas puolėjas nori kuo dažniau gauti kamuolį. Aš tą patį jausmą jaučiu 365 kartus per rungtynes. Problema ta, kad po rungtynių aš pasveikinau Giroud, o jis man nieko nesakė ir niekuo nesiskundė. Tada iš žiniasklaidos sužinojau, ką jis galvoja iš tiesų. Jei jau taip galvoji, tai geriau rūbinėje viską išsakyk. Jei reikia, pakelk balsą, bet nepradėk aiškintis santykių per žiniasklaidą. Kaip jau minėjau, tai tėra menkas nesutarimas, o ne kažkokia didelė tragedija. Komandai nereikia, kad mes konfliktuotume.“

„Kodėl dažniau atlieku perdavimus Benzema, o ne Giroud? Todėl, kad jų žaidimo stilius skiriasi. Benzema dalyvauja kuriant atakas, o Giroud tik stovi atakos smaigalyje ir laukia perdavimų. Jūs iš karto darote išvadas, kad aš dėl kažkokių asmeniškumų jam atlieku mažiau perdavimų, o aš sakau, kad tai yra dėl skirtingų jų žaidimo stilių“, - pridėjo K.Mbappe. 

Euro 2020 tvarkaraštis

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų