Danijos futbolo rinktinė | Scanpix nuotr.

Danijos futbolo rinktinė | Scanpix nuotr.

Šeštadienį Euro 2020 čempionate rungtynių tarp Danijos ir Suomijos rinktinių metu įvykusi nelaimė sukrėtė visą futbolo pasaulį. Danijos rinktinės žvaigždei Christianui Eriksenui pirmojo kėlinio pabaigoje sustojo širdis, pastarasis sukniubo aikštėje ir po ilgo gaivinimo buvo išgabentas iš aikštės.

Kiek vėliau buvo patvirtinta, jog 29-erių metų futbolininko būklė šiuo metu yra stabili, pastarasis yra sąmoningas, pats kvėpuoja ir gali kalbėti. Tuo tarpu Danijos rinktinės vyriausiasis treneris Kasperas Hjulmandas atskleidė, jog Ch.Eriksenas sekmadienį vykusio pokalbio metu labiau domėjosi komandos draugų nei savo savijauta. 

„Šį rytą mes visi kalbėjomės su Christianu vaizdo skambučiu ir ekrane pamatėme jo šypseną. Tada jis paklausė: „Kaip jūs laikotės? Manau, kad jums šiuo metu yra blogiau nei man. Šiuo metu jaučiuosi taip lyg turėčiau atsikelti ir eiti treniruotis“,- pokalbio detales su Ch.Eriksenu atskleidė strategas.

K.Hjulmandas taip pat pripažino, jog komanda pirmadienį bandys sugrįžti į normalų gyvenimo ritmą – atnaujins treniruotes. Visgi žaidėjams tai padaryti nebus lengva, nepaisant to, jog pastarieji gauna psichologinę pagalbą.

„Christianas šiuo metu yra gerose rankose, tuo tarpu mūsų darbas yra pakelti žaidėjų nuotaiką ir paruošti juos ketvirtadienį laukiančioms rungtynėms su Belgija“,- pripažino strategas.

Euro 2020 tvarkaraštis

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų