Christiano Erikseno tragedija | Scanpix nuotr.

Christiano Erikseno tragedija | Scanpix nuotr.

 Debiutantė Suomijos rinktinė Euro 2020 čempionate pratęstose rungtynėse minimaliu rezultatu 1 – 0 įveikė Danijos futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė pirmąją pergalę. Rungtynės Danijos ir Suomijos rinktinių buvo nutrauktos pirmojo kėlinio pabaigoje. Danų lyderiui Christianui Eriksenui sustojo širdis, pastarasis sukniubo aikštėje ir po ilgo gaivinimo buvo išgabentas iš aikštės.

Po nelaimės UEFA pateikė rinktinėms du variantus – užbaigti rungtynes tą patį vakarą arba sužaisti sekmadienį 12 val. ryte. Galiausiai buvo sutarta tą patį vakarą tęsti rungtynes, kai futbolininkams buvo pranešta, kad Ch.Erikseno būklė yra stabili.

Tokie UEFA pasiūlyti variantai įsiutino legendinį Danijos vartininką Peterį Schmeichelį. Jo teigimu, abi alternatyvos buvo absurdiškos.

„Tai, ką pasiūlė UEFA, buvo visiškas absurdas. Žaisti rungtynes kitą vidurdienį? Patys pagalvokite. Žaidėjai būtų sugaišę 45 minutes, kol būtų pasiekę viešbutį, o užmigti po tokio įvykio būtų tiesiog neįmanoma. Tada 8 val. ryto jie būtų turėję keltis ir ruoštis kelionei autobusu į rungtynes. Tai buvo tikrai absurdiškas pasiūlymas ir UEFA privalėjo paieškoti geresnių variantų. Aš nesuprantu, kodėl jie siūlė žaisti taip anksti. Ar viskas tik dėl televizijos transliacijų laikų? UEFA šitoje situacijoje derėjo parodyti bent šiek tiek užuojautos žaidėjams. Po to, kas nutiko, rungtynės mums prarado prasmę. Sakėme, kad nežaisime tol, kol negausime patvirtinimo, kad Christianui viskas gerai“, - nervinosi P.Schmeichelis.

Euro 2020 tvarkaraštis

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų